Чиновники вважають, що з туалетами у парках все гаразд

Попри те, що туалети у парку ім. Шевченка минулого року були досить часто закритими, чиновники не роблять з цього проблему.

У відповідь на петицію, яка стосувалася громадських вбиралень, наголошують, що дані туалети зате відповідають... будівельним нормам. Виходить те, що люди туди не можуть потрапити і змушені справляти потреби у кущах парку для чиновників вже не так важливо

З ініціативою привести громадські вбиральні міста  до діючих Державних норм будівництва України, а саме до ДБН Б.2.2-5:2011. Благоустрій територій  Розділ 9. Вимоги до проектування елементів благоустрою Пункт 3. Громадські вбиральні, а також облаштувати громадські вбиральні, передбачені у п.9.3.2 ДБН Б.2.2-5:2011, виступив Роман  Баратинський.
Його петиція  набрала 261 голос з необхідних 250. 

"Оскільки ситуація ганебна, наприклад, жодна громадська вбиральня у парках не відповідає даним нормативам, між іншим, не у всіх парках облаштовані громадські вбиральні, що є не припустимо", – йшлося в петиції.
У відповіді міська рада повідомила, що громадські вбиральні, які знаходяться на території міста, перебувають на балансі та обслуговуванні ВАТ, ТОВ, юридичних осіб та приватних підприємців (ринки, автовокзал, залізничний вокзал, тощо), які здійснюючи господарську діяльність надають населенню відповідні послуги. 
"Громадські вбиральні на території парків міста утримуються та обслуговуються КП «Об’єднанням парків культури і відпочинку м.Тернополя». Відповідно до Програми підтримки парків міста на 2016-2018 роки передбачено у 2016 році капітальний ремонт громадських вбиралень у парку Національного відродження. 
В парку ім.Т.Шевченка функціонує громадський туалет, що відповідає діючим Державним нормам будівництва України. 
Додатково інформуємо, що у парку «Топільче» будуть встановленні біотуалети", – йдеться у відповіді на петицію за підписом заступника міського голови Леоніда Бицюри.