«Збережіть робочі місця», «Здорові люди – здорова нація», «Руки геть від Чортківського шкірвендиспансеру» – з такими вимогами прийшли працівники та пацієнти закладу під стіни облради 12 травня.
Питання реформування шкірно-венерологічного диспансеру розглядатимуть на сьогоднішньому засіданні сесії, повідомляє Терен.
– Реформувати – означає закривати, – каже медсестра закладу Ганна Курій. – Думаю, під закладом просто вигідна територія для продажу землі. Але в диспансері лікуються люди з багатьох районів. Їм доведеться після закриття їздити до Тернополя. Таких закладів на даний час в області два.
За словами медсестри, заклад розрахований на обслуговування 20 пацієнтів у звичайному режимі та 5 – у денному. Працюють там понад 30 осіб.