У неділю відбудуться спортивний фестиваль “Рухаємо Тернопіль” та “Дитяче свято” (Програма)

Наймасштабніша у Тернополі соціальна громадська кампанія від RIA та Тернопільської міської ради пройде уже цієї неділі, 29 травня. І На дорослих та на малечу чекають веселі та спортивні розваги, а також чимало цінних призів.

- Запрошуємо усіх тернополян та гостей міста на грандіозний спортивний фестиваль “Рухаємо Тернопіль” 29 травня о 14.00 на Театральний майдан, - каже керівник відділу промо Медіа Корпорації RIA Олена Моргун. - Звідти розпочнеться масовий забіг до спортивного містечка. Кожен зареєстрований учасник отримає свій персональний нагрудний номер, і за цим номерком буде розіграш подарунків.

Визначатимуть найстаршого та наймолодшого учасника забігу. Призи також отримає перший чоловік та перша жінка, які прибіжать до фінішу.

- Буде презентація спортивних шкіл та центрів, майстер-класи, показові виступи, спортивні турнірі, змагання, - додає Олена Моргун. - Також у парку Шевченка ще будуть спортивні локації для дітей, де пройдуть змагання, конкурси, майстер-класи, аквагрим, квест та дитяче караоке.

Програма спортивного фестивалю “Рухаємо Тернопіль”: