Тернополянин розповів, чим обернулися для нього 9 місяців в Азії (ВІДЕО)

10 серпня в кав'ярні-кондитерській "КолЄжанка", що у Тернополі, мандрівник Вадим Явич поділився досвідом, здобутим впродовж своєї тривалої мандрівки  країнами екзотичного континенту.

Непал – Індія – Шрі-Ланка – Камбоджа – В’єтнам – Лаос – Таїланд. Таким був його маршрут, пройдений без жодного комфорту, один на один із реальністю.

Поїздка почалася в жовтні минулого року і зайняла 9 місяців. І вже в першій країні (Непал), куди дістався мандрівник, трапилися непідробні пригоди, які ледь не вартували йому життя.

Вадим збирався піднятися до базового табору Евересту, але, коли до мети вже залишалося рукою подати, почалися серйозні проблеми зі здоров’я. То ж довелося терміново скидати висоту, аби уціліти.

Далі була Індія, де Вадим відвідав чимало цікавих архітектурних об’єктів. Він підтверджує, що корови там просто усюди. А контраст вражень може збити з ніг навіть найбрутальніших любителів подорожей.

За словами Вадима: в Індії та Шри-Ланці парам не можна проявляти свої почуття на людях, а Камбоджа – дуже бідна країна, де усюди повно дітей. У В’єтнамі йому сподобався ринок на човнах.

"Після п’яти місяців подорожі, у В’єтнамі, хлопець з ПАР запропонував мені пожити в нього вдома. Я нарешті відчув затишок дому. В хостелах такого не було. І це дуже стомлювало". - Зізнався Вадим.

За В’єтнамом був Лаос з мальовничою природою. Потім – Таїланд, де наш мандрівник зупинився на триваліший час, орендувавши кімнату. На думку Вадима, Таїланд дуже розвинутий в порівнянні зі своїми сусідами. Саме в цій країні подорожувальник відчув, що час повертатися додому.

Як повідомляє "ТМЦ.ІНФО", від поїздки Вадим Явич, за його ж словами, отримав урок прийняття: прийняття того, що стається і прийняття себе такого, яким є. В своїх подорожах він бачив чимало людей, які мандрують, тому що втікають від себе і свого життя.

"Планувати потрібно, але не сильно і не багато. Адже в житті буває так, що інколи потрібно слідувати за потоком, відповідно до обставин. Чітке планування – це прерогатива європейців. А жителям Азії це не зовсім притаманно. І я з ними згідний".