У Тернополі учні початкових класів біжать заради тих, хто не може (ФОТО)

Учні початкових класів тернопільських шкіл долучилися до флешмобу. Аби допомогти дітям з інвалідністю, школярі бігли. Вони бігли заради тих, хто цього поки що зробити не може.

 Як повідомляє "Медіатор", аби зібрати кошти на реабілітацію чьотирьох дітей з інвалідністю, у Тернополі стартував флешмоб "Біжи заради тих, хто не може". Він є першою хвилею проекту "Життя без меж", який започаткувала тернополянка Олена Коваль. Сума, яку необхідно зібрати – 44 тисячі 25 гривень. Загалом, хвиль у зазначеному проекті буде декілька і всі вони будуть спрямовані на охоплення різних сторін життя дітей з інвалідністю.

Організатори першої хвилі "Біжи, заради Тих, хто не може" – Олена Коваль та Олександр Хома. Учасники – четверо дітей, які за зібрані кошти пройдуть реабілітацію у центрах, де вже раніше досягли хороших результатів.

1. Воробйов Макар – 5 років – діагноз: ДЦП.

2. Сиротюк Анна – 9 років – діагноз: ДЦП.

3. Гусарук Антон – 4 роки – діагноз: глибока недоношеність, статичні тетрапарези, гідроцефалія.

4. Гусарук Богдан – 4 роки – діагноз: глибока недоношеність, статичні тетрапарези.

 Триватиме перша хвиля – два місяці. За цей час для необхідно зібрати 44 тисячі 25 гривень.

Що потрібно зробити – люди, здійснюючи власну пробіжку, повинні відзняти коротке відео і опублікувати на своїй сторінці у Фейсбуці  з хештегом – #Біжи_заради_Тих_хто_не_може. Також вони за бажанням вноситимуть свій посильний вклад, перераховуючи символічну суму коштів. Надалі у викладеному пості учасники позначатимуть своїх друзів, які можуть підтримати естафету далі.

 В кінці кожного тижня Олександр Хома звітуватиме – загальну суму коштів, які надійшли на його картковий рахунок, він опублікує групі у Фейсбук – "Життя Без меж". Також  організатори нададуть фото і відео-звіти з пройдених дітками реабілітацій.

 Рахунок: ПриватБанк 5168-7573-7503-7282 – отримувач Хома Олександр

Контактні особи: Helena Koval, Олександр Хома, Zoriana Mykhalska.

Телефони: +38 068 225 01 74, +38 097 627 5572, +38 097 872 8948