Чутки про те, що четвертого січня нічний клуб “Ріверпул” планують закрити – брехня. Про це повідомили на офіційній сторінці клубу в соцмережах.
Близько тижня тому в інтернет просторі поширились чутки про те, що один із нічних клубів міста скоро закриють. Тому четвертого січня мала відбутись остання вечірка. За інформацією, в закладі повинні були бути 90% знижок на всі види алкоголю. Кожному 30-му ФІРМОВА футболка від клубу. Для розваг мали запросити кращих МС та Dj - їв України, а також танцівниць.
Проте, як пишуть на сайті Ріверу, це все брехня і хтось просто так надумав пожартувати.
- Інформація, яку розповсюджували, є вигаданою і не відповідає дійсності. Всі можливі збіги є випадковими. У майбутньому вважати достовірною лише інфу, що викладено на офіційній сторінці клубу Ріверпул, – пишуть на сайті Ріверу.