На Балі заарештували українку Дашу Шигаєву за підозрою в зберіганні наркотиків. В Індонезії за це передбачена смертна кара.
Про це повідомила сестра заарештованої Катерина Кіріченко. За її словами, Даша вже рік живе на Балі. Батьки дівчини відправили їй посилку з домашньою пастилою.
"Посилка приїхала, Даша її отримала, після отримання додому увірвалася поліція зі звинуваченням у зберіганні наркотиків. Дашу затримали для проведення додаткового тестування пастили. Ми точно знаємо що в оригінальній посилці марихуани не було, але це не означає що з нею не проводилися якісь махінації", - написала Кіріченко.
Родичі затриманої зв'язалися з консульством України в Індонезії. Там запропонували почекати три дні до отримання результатів повторного тесту.
"Сьогодні Даші телефонував посол, також до неї приїжджали почесні консули. Відчуваємо від них підтримку. Даша здала аналізи, а також слідчі взяли матеріал на повторне тестування. Ще вирішуєм питання по адвокатам", - розповіла Катерина Кіріченко в коментарі ТСН.ua.
Сама Даша Шигаєва повідомила, що наразі все добре. "Ми чекаємо результатів експертизи. Повинні бути протягом 5 днів. Якби не відбирали телефон, взагалі б було чудово", - сказала дівчина.
Посольство України на власній сторінці додали, що будуть слідкувати за розвитком ситуації.