Понівечені легківки, кілька потерпілих: на проспекті Злуки в Тернополі сталася жахлива ДТП (фото - ОНОВЛЕНО)

На проспекті Злуки, неподалік  зупинки “Текстильник”, сталася ДТП – зіткнулися два легкові автомобілі  марки “Форд” та “Мазда”.

На місце ДТП приїхали  машини швидкої. За словами людей, є троє потерпілих. Люди, які зібралися навколо місця аварії кажуть, що машини зіткнулися на великій швидкості і не гальмували, бо немає сліду від гальмування. Міліціонер, який є на місці ДТП, звернувся до людей з проханням надати про себе інформацію, якщо хтось з них був очевидцем аварії. Після ДТП з легковиків витік бензин, правоохоронець попросив людей відійти далі від машин. Жителі навколишніх будинків розповідають, коли почули звук ДТП, їм здалося, що це вибухнула автозаправка, яка знаходиться неподалік місця аварії.

У ці хвилини на місці ДТП працюють правоохоронці. Рух транспорту ускладнений, машини пропускають через тротуар. Деталі - згодом.  

Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото автора