Обвинувальний акт щодо колишнього голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка надійшов до суду

Обвинувальний акт щодо екс-голови Тернопільської ОВА Михайла Головка у справі неправомірної вигоди вже надійшов до суду.

Такі дані оприлюднив адвокат Михайла Головка Олександр Тананакін. З його слів, наразі судовий розгляд перебуває на стадії підготовчого провадження, передає "Суспільне".

"Розглядали підготовку справи до судового розгляду, вручення обвинувального акта та інші питання для розгляду на цьому етапі", - сказав правозахисник у коментарі журналістам.

Наступне підготовче судове засідання призначене на 26 березня.

Нагадаємо, у червні 2023 року його викрили "на гарячому" під час одержання понад 600 тис. грн. Кошти вимагалися від місцевого бізнесмена за оплату виконаних його підприємством робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів.

Крім того, у той самий день викрили двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації, які вимагали від цього ж підприємця неправомірну вигоду у сумі понад 2 млн грн.

10 січня 2024 року розслідування стосовно колишнього голови Тернопільської облради виділили в окреме кримінальне провадження, а 11 січня 2024 року – завершили. Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за матеріалами досудового розслідування Національного антикорупційного бюро України скерував до суду обвинувальний акт за обвинуваченням Михайла Головка в проханні надати та одержанні неправомірної вигоди від бізнесмена-волонтера.