Захищаючи Україну, загинув солдат з Тернопільщини Володимир Новоринський (01.05.1977 р.н.), житель села Конюхи.
Внаслідок удару безпілотним літальним апаратом типу ланцет неподалік населеного пункту Байрак Харківської області обірвалось життя воїна.
Учора полеглого провели в останню дорогу у селі Конюхи. Підтримати матір та сестер полеглого й віддати останню шану воїну прийшли рідні та близькі, сусіди, односельчани, бойові побратими й військовослужбовці.
Володимир народився та проживав у Конюхах. Закінчив місцеву школу та згодом поступив у Зборівське ПТУ. До лав ЗСУ приєднався в середині грудня 2022 року.
Займав посаду обслуги зенітно-ракетної артилерійської батареї в/ч А4667.
"Загинув Володимир 9 червня на Харківщині, будучи до останньої миті вірним військовій присязі українському народу. Дякуємо Герою за жертовну боротьбу.
Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь дарує йому світлу вічність.
Вічна пам'ять та слава нашому Захиснику", – йдеться в повідомленні Козівської сільради.
Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео! https://t.me/ternopil0352