Можливість працювати з дому стає дедалі популярнішою в Україні. І на те є причини: у працівників немає потреби витрачати час і гроші на дорогу в офіс, натомість є спрощений доступ до ширшого кола роботодавців, можливість працювати не лише у своєму місті, а й по всій країні та навіть у світі. Ба більше, на деяких позиціях можна заробляти в такий спосіб великі гроші. Наприклад, в Одесі – 30 000 грн і більше.
Як інформує "Obozrevatel", на популярному сайті пошуку роботи можна знайти вакансію менеджера з продажу в мережі інтернет-магазинів. Працювати потрібно буде "5 або 6 днів на тиждень з 9.00 до 19.00 або 8-18.00 чи до 21.00 (на вибір)". Платити обіцяють від 13 000 до 38 000 грн.
Онлайн-школа англійської шукає репетитора. Платити готові від 15 000 до 30 000 грн. "Щоб вийти на зарплату 25 000+, потрібно надати 8-годинний графік 5 днів на тиждень і проводити заняття якісно (ми контролюємо показники задоволеності студентів та їхню мотивацію займатися з вами)", – йдеться в оголошенні.
Вас може зацікавити:У мережу потрапив радіообмін між російськими Су-34 та А-50 під час пуску по одному з них трьох ракет Patriot Вас може зацікавити:Тарифи на воду перерахували в Україні: де різко зросли ціни та до чого може призвести відсутність рішень
Інтернет-магазин косметики шукає менеджера з продажу. Серед обов'язків, зокрема, спілкування з клієнтами по телефону, інтернету – "прийом нових замовлень через сайт (оформлення в CRM), відповіді на запитання та консультація клієнтів у месенджерах та Instagram". Платити обіцяють від 25 000 до 35 000 грн.
Яких фахівців Україні потрібно буде одразу 1,5 мільйона
Водночас, за словами директора Науково-технічного центру Академії будівництва України Івана Перегінця, для того, щоб максимально швидко – протягом 5-10 років – відновити руйнування, заподіяні війною, Україні знадобиться близько 1,5 млн будівельників. Адже Росія вже зруйнувала в країні понад 60 млн кв. м житла. Він зазначив: до повномасштабної війни у країні було 300 тис. будівельників.
При цьому він наголосив: проводити відновлення за прикладом того, як це робилося після Другої світової війни, не можна. Адже економічна формація змінилася.
"Ті новобудови, які були після Другої світової війни, обслуговували промисловість, яка була в межах якихось міст. Сьогодні постає питання субурбанізації – перенесення основних економічних і промислових об’єктів за територію міст, наприклад створення індустріальних технологічних парків", – констатував експерт.