"Третє місце": на юніорському чемпіонаті України з біатлону спортсмен з Тернопільщини виборов "бронзу" (ФОТО)

Біатлоніст з Тернопільщини – призер юніорського чемпіонату України.

Як інформують "Тернополяни", сьогодні, 4 серпня, у Яворові Львівської області гонками переслідування продовжилась програма Чемпіонату України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок.

Боротьба за друге місце на останньому колі вийшла по-справжньому запеклою. Біатлоніст з Копичинець Тарас Тарасюк після заключної стійки мав 17 секунд переваги над Дмитром Крюклвим, однак не втримав срібло на фініші. В актив Тарасюк може записати собі другу за якістю стрільбу серед учасників перс'юту і підйом на подіум з 13-го стартового місця. Крюков також відіграв чимало позицій протягом гонки, і здобув срібло навіть попри дев'ять промахів.

За підсумками, спортсмен з Тернопільщини Тарас Тарасюк здобув третє місце (1+0+0+2).

Перемогу здобув Єгор Макаренко, другим став Дмитро Крюков.