"Редиску наші укуси теж болять, а курочка для того і вирощена, щоб ми її з’їли": несподівана заява від знаного отця-блогера з Тернопільщини

Отець-блогер з Тернопільщини Олексій Філюк запевняє, що немає жодного гріха  в тому, щоб масово вбивати тваринок і їсти їхнє м’ясо.

Він заявив, що "якщо курочка вирощена в промислових масштабах для того, щоб її з’їли, то вона для того і вирощена".

"А якщо котик є для того, щоб ловити миші і сидіти в священника на руках, то його їсти не можна. Але вирощують в промислових масштабах свиней, велику рогату худобу. І гріха в споживанні м’яса тваринного походження немає. Біблія забороняє нам споживати лише кров тварин.

Їли м’яско і первосвященники, і служителі, і досі їдять. Якщо хтось не хоче, то це ваше індивідуальне бачення. Редиску, якщо кусати, то її також болить. Але ми їмо і редиску, і огірочок, а воно також живе", – зауважив отець.

В коментарях під відео чимало людей висловили незгоду з такою позицією отця.