Максимально обмежити проведення масових заходів на Великодні свята: таке рішення ухвалили сьогодні на Раді оборони Тернопільської області.
Також буде посилено контроль за громадським порядком, пожежною безпекою та реагуванням у випадку надзвичайних ситуацій у культових спорудах.
"Правоохоронці та надзвичайники будуть працювати у посиленому режимі. Комендантська година на Великдень не змінилася і діятиме з 00:00 до 05:00.
Перебувати на вулицях та у громадських місцях у цей час дозволено лише за наявності спеціального дозволу та документів, що посвідчують особу.
Наполегливо просимо жителів Тернопільщини дотримуватися правил безпеки, не ігнорувати сигнал "Повітряна тривога".
Пам’ятаймо - ворог підступний! Він може вдатися до будь-яких провокацій, навіть на Великдень! Бережіть себе, своїх рідних і близьких!
Нехай свято Воскресіння Христового буде світлим та спокійним!",- ідеться у повідомленні В'ячеслава Негоди.