У Тернополі держава «підсаджує» дітей на азартні ігри

Українці “підсіли” на азартні ігри ще в СРСР, коли  замість решти  в магазині давали лотерейними білетиками, аби зацікавити громаду.

Зараз  азартних людей не бракує. Купують «квиточок щастя» по декілька років в надії на пані-удачу.

В Тернополі пунктів продажу лотереї достатньо, особливо у місцях великого скупчення людей. Згідно Закону України «Про державні лотереї в Україні», Стаття 10. П. 2.

«Гравцем у державній лотереї може бути фізична особа, яка досягла 18 років та самостійно і добровільно сплатила ставку (ставки) розповсюджувачу державної лотереї.»

Тому й біля кожного пункту продажу лотереї стоїть панянка, яка продає білети лише повнолітнім.  Заради цікавості, я навіть запитала в однієї, чи дійсно вона не відпускає лотерею дітям, навіть якщо ті прийшли купувати квиток азартній бабусі.

Та сказала: «Ні, звичайно. Це ж заборонено законом».

Та в  Тернополі вирішили  той закон оминути, і порушили його в згрубілій формі. Зараз по місту розмістились такі собі апарати з квитками, що нагадують автомат із казино. На кожному зазначено наліпкою «Держана лотерея». Таке щастя вже стоїть в декількох мікрорайонах по магазинах разом з кавовими автоматами і банкоматами.

Тепер діти з легкістю можуть купити квиток. Звісно, це не алкоголь чи цигарки, які шкодять здоров’ю.  Та лотерея – це азартна гра, яка викликає залежність. Люди роками лікуються від неї так само як від будь-якої іншої залежності.  І найбільше страждає саме дитяча психіка, ще не сформована, на яку  легко впливати, пише ltdaily.info

Однозначно, що хтось в Тернополі вирішив зекономити на продавцях,  цим же порушив закон. Тому питання: хто і коли прибере злощасні автомати?І чи буде нести покарання за ігнорування державного порядку?

Тому, тернополяни, поки  ці пристрої стоять на околицях міста, намагайтесь вберегти своїх дітей від ігрової залежності. Якщо влада закриває очі на подібні діяння в Тернополі, то варто принаймні самостійно подбати про благополуччя родини.