Чоловіка, котрий перевозив 45 пляшок коньяку «Квінт» без належних документів, зупинили ямпільські державтоінспектори. Сумнівний товар було вилучено та відправлено на перевірку.
4 грудня інспектори ДАІ зупинили іномарку в селі Цуканівка, Ямпільського району. Під час огляду автомобіля, в салоні було виявлено 45 пляшок коньяку «Квінт» ємкістю по півлітра кожна. Зі слів 52-річного водія із сусідньої держави, він направлявся до родичів в Тернопіль. Наразі товар вилучено і триває перевірка.
Проти чоловіка за даним відкрито кримінальне провадження. За такі дії передбачено покарання у вигляді штрафу від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією незаконно виготовленої продукції.