Більшість тернополян користуються традиційним медіа, а до інтернет-видань тільки звикають – з’ясував кореспондент 0352.com.ua.
Телевізійні та радійні новини, друковані газети та журнали все ще лідирують серед засобів масової інформації, які використовують тернополяни.
Самі городяни аргументують свою відданість до традиційних інформаційних джерел їхньою якістю, достовірністю та компетентністю, хоча й знають, що в інтернеті новини оновлюються чи не щохвилини.
- Більше віддаю перевагу телебаченню та друкованим виданням – бо вважаю, що там достовірніша інформація, - каже студентка Леся Гадиш.
Поділяє думку дівчини тернополянка Валерія Ткач:
- Люблю зранку, збираючись на роботу, ввімкнути канал новин, звідки дізнаюся про останні події країни та світу, а вдень - доволі часто купую відому тернопільську газету. Що ж стосується інтернет-видань – то так, це хороша річ, але посидіти за комп’ютером можу лише ввечері.
Студентка-журналіст Олена Юрик теж віддає належне телебаченню та друкованим газетам:
- Я більше довіряю пресі та телебаченню. Це, мабуть, через те, що вони довше на ринку новин. Хоча зараз продуктивно працюють інтернет-видання, і вони мають більше переваг, адже можуть швидше за інших інформувати читача.
На користь електронних ЗМІ та за якнайшвидше впровадження традиційних медіа у світову павутину висловився депутат Тернопільської облради від ВО «Свобода» Володимир Бобко. Народний обранець вважає, що телебачення втратило роль у постачанні якісних новин до споживача та переконаний, що майбутнє - за «цифрою»:
- Я набагато частіше переглядаю новинні ресурси в мережі інтернет, ніж купую «живу» газету. Чесно кажучи, навіть не пам'ятаю, коли востаннє дивився телевізор. В плані оперативності подачі інформації з інтернет-виданнями не можуть конкурувати жодні з інших ЗМІ - подія ще не встигла завершитися, а повідомлення про неї уже можна знайти у всесвітній павутині. Ось тільки позитивних новин останнім часом, на жаль, бракує.
Тернополянин Андрій Носихін взагалі скептично ставиться до будь-яких джерел інформації, як традиційних, так й електронних:
- Ставлюся з недовірою до будь-яких засобів масової інформації, проте, прислухаюся і до газет, і до веб-видань. Телебачення рідко дивлюся. А що стосується достовірність у новинах – то не люблю вірити якомусь одному конкретному джерелу.