Багатофункціональні, практичні та унікальні за своїм дизайном, штори рулонні мають довгий перелік достоїнств. Замовити і придбати їх можна на сайті http://vilargo.net/rulonnye-shtory, де вони представлені в багатому різноманітті. Магазин рулонних штор завжди готовий продати найкращий зі своїх товарів. Конструкції навіть після тривалого використання зберігають початкову форму і розміри, не схильні до линяння, не накопичують бруд, відштовхують пил, не містять шкідливих речовин.
Види конструкцій
Рулонні штори - це сонцезахисна система, представлена єдиним полотном з гладкого і щільного матеріалу, яке закриває площа вікна і при необхідності згортається в рулон. Рулонні системи розташовуються окремо на кожному склі. Під тканину штор встановлюються напрямні, які забезпечують нижній планці рівномірний і плавний рух. Такий тип кріплення забезпечує полотну гарне прилягання до скла, матеріал не відходить навіть при протягах або похилому положенні рулонних штор.
Умовно штори рулонного типу поділяються на дві групи:
· Відкрита система. Конструкція складається з вала, на який намотана тканину, що направляє механізму і щільною нижньої планки. Принцип роботи таких штор однаковий, незалежно від форми кронштейна, діаметра вала, ширини нижньої частини. Використовується для завішування окремих стулок або всього отвору вікна.
· Закрита система. Крім складових, характерних для попереднього типу, такі рулонні штори мають короб. Він закриває матеріал, фіксує його, не даючи провисати. Дана конструкція має велику кількість плюсів з практичного боку. Похиле положення вікна не призводить до деформації системи, матеріал максимально щільно прилягає до скла, забезпечуючи повне блокування сонячних променів.
Типи управління системами
Існують наступні основні типи механічного управління полотном рулонних штор:
· Ланцюговий. Найпростіший варіант регулювання, яка встановлюється на рулонні штори. Він заснований на управлінні становищем матеріалу за допомогою звичайного шнура, прикріпленого до полотнища. Штори піднімаються і опускаються вручну, можуть фіксуватися в потрібному положенні. Шнур встановлюється з будь-якого боку від механізму.
· Пружинний. Даний механізм встановлюють на класичні варіанти сонцезахисних фільтрів і рулонні штори від низу до верху. Управління дуже легке, тканину фіксується автоматично при досягненні необхідного рівня вікна. Основний недолік конструкцій - швидка зношуваність системи. Пружина поступово розтягується, слабшає, штори фіксуються з працею, доводиться міняти або весь механізм, або його керуючу частину.
· Електропривод. Найскладніша за принципом роботи і проста по експлуатації система. Робота рулонних полотнищ регулюється за допомогою електромотора. Найчастіше даний варіант застосовується для управління шторами, розташованими в важкодоступних місцях. Це може бути стелю або скошені стіни мансарди. У всіх механізмів є свої переваги і недоліки, тому, перш ніж встановлювати рулонні системи, необхідно оцінити всі їх особливості.