Валіза - це незамінна деталь мандрівника у будь-якій подорожі. Можна швидко зібрати всі свої речі, компактно скласти їх в одному місці і взяти з собою. У багажному відділенні тканинні валізи не займатимуть багато простору, а в них можна розмістити всі потрібні речі для мандрівки.

Кожна людина, яка планує відправитися в подорож, повинна подбати про багато дрібниць щодо цього заходу. Одним з перших і найважливіших моментів є вибір та придбання відповідної тканинної валізи на колесах. Такий дорожній аксесуар одночасно дозволяє вмістити всі необхідні речі, які знадобляться у відпустці, але при цьому він сам не має великої ваги, тому максимально зручний у використанні.

В наш час сучасні мандрівники все більше цінують в валізах зручність та легку вагу. Адже часто доводиться нести валізу, наприклад, по сходах і, звичайно, хочеться, щоб це не викликало незручностей. До того ж, у багатьох авіакомпаніях суворо стежать за вагою багажу, тому з легкою валізою вдасться взяти з собою більше речей і уникнути зайвої ваги, за яку потрібно додатково платити. Якщо ви вибираєте валізу в основному за такими критеріями, тоді тканинні валізи вам підійдуть однозначно.

Провідні світові бренди випускають зараз величезну кількість моделей, що підходять під будь-який гаманець і достаток. У величезному виборі знайдуться і бюджетні недорогі валізи, і бізнес-колекції за найвищою ціною.

Перевагою тканинних валіз є також наявність додаткових кишень, як зовнішніх, так і внутрішніх. Залежно від колекції всередині валізи може розташовуватися спеціальний зручний футляр для одягу.

Валізи з тканини абсолютно не бояться ударів. Ніякі ушкодження їм не страшні, звичайно, якщо їх не збираються різати ножицями. Вибираючи тканинні валізи обов'язково потрібно уважно поставитися до вибору тканини. Найчастіше валізи виготовляють з нейлону або поліестеру. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки. Наприклад, валіза з нейлону (поліаміду) набагато легша своїх побратимів з поліестеру. Не зважаючи на легку вагу нейлонових валіз, вони мають підвищену зносостійкість. Міцний матеріал не обтирається і не рветься. Нейлон вологостійкий, еластичний, чудово тримає форму. Спеціальне покриття тканини відштовхує бруд і дозволяє домогтися ефекту гладкої поверхні. Нейлонові валізи мають високу стійкість до впливу багатьох хімічних речовин, а ось стійкість до ультрафіолету у поліаміду значно нижча, ніж у поліестеру. Щодо поліестеру - це синтетичне волокно, що широко використовується у виробництві валіз. Залежно від добавок поліестер може бути як блискучим, так і матовим. Він швидко сохне, стійкий до ультрафіолету, добре зберігає форму і чудово очищається від забруднень.

Завжди потрібно пам'ятати, що будь-який матеріал обраний вами, повинен мати хорошу щільність і захист від вологи. До того ж матеріал практично всіх тканинних валіз оснащений просоченням від вологи. Зрозуміло, що вона захистить не від тропічної зливи, а тільки від невеликого дощу, але все ж таки це важливо.

Ще одним цікавим доповненням до всіх плюсів таких валіз є наявність функції розширення. Завдяки їй в вашу валізу поміститься значно більше речей. Вона є у більшості тканинних валіз, і є дуже доречною у випадку непередбачених покупок. Обсяг валізи збільшується завдяки розкриттю блискавки для розширення, яку при бажанні можна не використовувати.

Кожна модель ретельно продумується дизайнерами, щоб бути максимально ергономічною і зручною для кожного користувача. Не варто забувати про такий важливий компонент, особливо для слабкої статі, як стильний вигляд моделей. Величезний асортимент цікавих варіантів дозволить кожному покупцеві вибрати саме ту валізу, яка сподобається найбільше. Вони представлені в незвичайних кольорах, стильних візерунках і мають характерні елементи, які притаманні виключно якісним валізам.

Валізи з тканини зручно зберігати і досить легко чистити. Мильним розчином і вологою ганчірочкою ви зможете прибрати практично всі забруднення, що обов’язково з’являтимуться під час подорожей.

У тканинних валіз багато переваг, але є все ж таки мінус - в них не рекомендується перевозити крихкі речі, адже м'який корпус не зможе забезпечити їм надійний захист. Але якщо валізу ви купуєте виключно для одягу та не крихких речей, тоді боятися вам нема чого.

Отже, можна виділити такі переваги тканинних валіз:

  • Легка у вазі;

  • Більш податлива до фізичного навантаження;

  • Ціна тканинних валіз зазвичай трохи нижча, ніж на пластикові валізи приблизно такої ж якості.

  • Велика кількість кишень, як внутрішніх, так і зовнішніх;

  • Функція збільшення розміру;

  • Завжди є підкладки, та футляри для одягу;

  • Легкість при зберіганні ти прибиранні;

  • Різноманітний вибір моделей та кольорів.

Вдалого вибору - https://xn--80ahc2ahd4d.kiev.ua/ua/catalog/chemodany