За вікном стає все тепліше і, напевно, вас так вабить в парк. Можна піти прогулятися пішки, можна на скейтборді, роликах або велосипеді, але вже кілька років писком моди вважаються гироскутеры.
Подібних девайсів на ринку — величезна кількість: з різним дизайном, потужністю, розміром і ціною. Як не загубитися і не помилитися в усім різноманітті ми сьогодні вам розповімо. Отже: кілька правил про те, як вибрати гіроскутер, що б не помилитися.
Виробник
Виробництвом гироскутеров, за великим рахунком, займаються компанії з двох країн: Китаю і США. Брендові американські моделі коштують в 2-3 рази дорожче, при цьому володіють тими ж характеристиками, що і моделі з Піднебесної. При наявності відповідного бюджету, якщо вам важливий імідж і надійність, сміливо вибирайте моделі з США. При цьому варто розуміти, що навіть формально «американські» компанії мають свої виробничі потужності в Китаї.
Важлива практичність і адекватна вартість? Тоді вибираємо китайські гироборды і економимо значну частину грошей. Але перед покупкою обов'язково варто пошукати в інтернеті відгуки про продукцію компанії. Є компанії, які максимально економлять на матеріалах, що позначається на надійності та експлуатаційному термін їх продукції. А є і їх не мало, фірми, які майже за ті ж гроші випускають дійсно якісну продукцію, яка нічим не гірше західних аналогів.
Місце покупки
Що б купити якісний гироборд знайдіть офіційного представника, який володіє відповідними сертифікатами якості та здійснює гарантійне обслуговування проданої техніки.
Не намагайтеся заощадити і не ведіться на пропозиції з підозріло низькою вартістю, оскільки це може призвести до витрат надалі. Відсутність гарантії, ремонту, тех. підтримки та витратних матеріалів для заміни навряд чи когось здивують.
Ціна
Вартість найпростіших моделей починається від 150$, тоді як найбільш дорогі гироскутеры можна знайти і більш ніж за 1000$.