Сьогодні телевізор перестав бути чимось дивним і недосяжним. Таке диво техніки є буквально в кожному будинку. Сучасний ринок щодня пропонує новіші моделі, напхані «просунутими» технологіями.

Щоб купити дійсно хороший телевізор і не переплачувати за ті опції, які можуть ніколи не знадобитися, слід заздалегідь розібратися в нові віяння і тенденції.

Далі ми розберемо, які телевізори краще вибрати в 2018 році на думку фахівців, і на що дійсно варто звертати увагу при покупці цієї, досить дорогої техніки.

Правильний підбір сучасного телевізора залежить від безлічі параметрів. І питання ціни тут стоїть далеко не на першому місці. Ясно, що хороший телевізор не може коштувати дешево. Однак не варто забувати, що користуватися технікою ви будете не один місяць, а може бути і рік. Тому питання економії на шкоду якості тут не варто. У той же час потрібно заздалегідь продумати, які функції для вас важливі, а якими можна сміливо пожертвувати, істотно при цьому заощадивши.

Тип екрану – основний параметр, на який слід звернути увагу. На ринку представлені наступні технології.

Кінескопні - це найдешевший і, можна сказати, «доісторичний» варіант. Основними якостями такого типу телевізорів є низька ціна і довгий термін експлуатації. При цьому вони досить громіздкі і мають мінімальну функціональність. Крім іншого доведено, що довгий перегляд телевізора з таким екраном негативно відбивається на зорі.

ЖК - рідкокристалічні (LCD). При відносно невисокій вартості ці моделі можуть похвалитися гарною якістю картинки, високою передачею кольору і малою глибиною. Основним недоліком таких екранів вважається той факт, що вони схильні до вигоряння. Тому їх варто розміщувати так, щоб на них не потрапляли прямі сонячні промені. В іншому випадку з часом на екрані будуть проявлятися плями.

LED-екрани. Це набагато більш «просунуті» моделі. На відміну від ЖК-дисплеїв тут використовується світлодіодне підсвічування матриці. Так що за габаритами вони навіть трохи тонше своїх ЖК-побратимів. При цьому LED-екрани радують гарною якістю картинки і «їдять» набагато менше електроенергії.

Плазмові панелі. Тут екран представляється собою не кристали з рідиною, а герметичні осередки, заповнені газом. Завдяки такій конструкції техніка хоча і забезпечує більш якісну картинку і не вигорає, зате споживає значно більше електроенергії. Крім того, плазмові моделі просто неможливо зробити маленькими. Мінімальний розмір екрану в даному випадку буде 32 дюйма.