Тренажери для дому

Сьогодні наявністю айфона останньої моделі, напевно, важко здивувати. А ось похвалитися міцним здоров'ям і пропорційними формами може не кожен. Переглядаючи фото, якими радують фанатів блогери, хочеться виглядати красиво. Бажаєте мати досконалу статуру - дійте. Кращі помічники в моделюванні тіла мрії - тренажери для дому, грамотно складена програма тренувань і правильне харчування. Тренуючись у домашніх умовах, не потрібно підлаштовуватися під робочий графік тренажерного залу і переживати за оточуючих, які «неправильно подивилися». Ви і тільки ви задаєте тон заняттям і вправляєтеся у зручний для вас час.

Домашні тренажери - як вони виглядають?

Слово «домашні» означає, що вироби розраховані для експлуатації невеликою кількістю людей, на відміну від комерційних моделей. Звичайно, ви можете придбати і професійний агрегат, який впорається з інтенсивними навантаженнями. Спортивні тренажери для дому відрізняються простотою у використанні, невеликими габаритами (в даному питанні все залежить від площі житлового приміщення і ваших уподобань), надійністю і міцністю. Універсальність і більш низька ціна, якщо порівнювати з комерційними варіантами, - незаперечні плюси виробів. Займатися можуть усі члени родини незалежно від віку і фізичної підготовки.

Які домашні тренажери допоможуть досягти поставленої мети?

Бувають ситуації, коли людина купує брендові моделі, багато тренується, але немає, як то кажуть, бажаного результату. У чому ж може бути проблема? Спочатку необхідно визначитися з цілями - хочете ви сформувати рельєфні м'язи, скинути парочку кілограмів або просто підтримувати себе у формі.

Кардіотренажери - кращі спортивні помічники в боротьбі із зайвою вагою. Орбітрек, велотренажер чи бігова доріжка - і ви завжди будете в бадьорому настрої і прекрасній фізичній формі. Для тих, у кого кожен сантиметр вільної площі на рахунку, існує відмінний кардіотренажер - міні-степпер. Така компактна установка поміститься навіть в крихітному куточку.

Силові тренажери. Навісні турніки, шведські стінки, гирі, гантелі - мінімальний набір для силового тренінгу. Правильно склавши програму, ви можете опрацювати все тіло: сформувати красиві кубики преса, збільшити в об’ємі м'язи рук і ніг, зміцнити спину. Ніхто навіть і не подумає, що ви займаєтеся вдома, звичайно, якщо ви про це не скажите. Якщо дозволяють фінанси і вільна площа, зверніть увагу на фітнес станцію. Така конструкція замінить похід в тренажерку, дозволить ефективно опрацювати всі групи м'язів.

Домашні тренажери - фітнес і йога. Скакалки, медбол, степ-платформи, гімнастичні мати - вироби, які максимально урізноманітнюють будь-який тренувальний процес. Більшість моделей характеризуються мобільністю, компактними розмірами і вагою, що дає можливість тренуватися вдома, на свіжому повітрі. Наприклад, ручний еспандер можна захопити на роботу і виконати парочку розслаблюючих вправ під час обідньої перерви.

Переваги тренажерів для дому

  • Простота в експлуатації і догляді.

  • Невеликі габарити.

  • Займатися можна в будь-який час доби.

  • Немає вікових обмежень.

  • Великий вибір моделей для опрацювання як комплексно всього тіла, так і окремих зон.

  • Більш низька ціна в порівнянні з комерційним обладнанням.

Купити домашні тренажери можна в Києві, Полтаві, Одесі, Харкові, а також інших містах України. Сучасний ринок товарів для спорту пропонує різні варіанти, які можна підібрати, враховуючи всі побажання, вимоги, пріоритети і фізичні можливості організму.

Ставте перед собою цілі, вибирайте правильні спортивні установки і не відкладайте на завтра те, що можна прокачати сьогодні!