Для того, щоб нарощені вії виглядали гарно та трималися міцно, на жаль, не достатньо лише майстерності лешмейкера. Велике значення має використаний клей. Саме від нього залежить безпека процедури, термін носіння вій, а також їх зовнішній вигляд.

Знайти багато якісної продукції такого типу можна в спеціалізованих інтернет-магазинах. Такі продавці займаються лише професійною косметикою, тому можуть запропонувати безліч варіантів дійсно якісного клею. Наприклад, на сайті https://beautyboss.com.ua/materialy-dlya-narashchivaniya-resnic є великий вибір продукції від найвідоміших світових брендів, яку можна замовити оптом.

Клей для нарощування вій

Головні види клеїв для нарощування вій та їх особливості

У будь-якому спеціалізованому магазині є кілька головних видів клею. Розділення на категорії відбувається за параметром консистенції, швидкості застигання та складу. В залежності від того, на яку основу використав виробник, можна виділити такі типи клею:

  • Смоляні. Як основа використовуються спеціальні смоли. Такий тип вважається одним із найдавніших, проте деякі бренди змогли мінімізувати негативні якості смоляної основи та створити досить сучасний продукт. Такий засіб має досить густу консистенцію та підходить для використання спеціалістами.
  • Цианокрилатові. Найбільш сучасний варіант клею, основою якого є цианокрилат. Такий матеріал вважається найбільш екологічним та безпечним для використання. Він гіпоалергенний, не викликає почервоніння та не подразнює слизові оболонки.
  • Гумові. Основою такого засобу є спеціальна пудра з каучукової гуми, яка має високий рівень щільності. Такий засіб швидко підсихає, але може мати осадок.

В процесі вибору клею треба звернути увагу на кілька моментів. Смолянисті засоби не підходять алергікам та людям, які користуються контактними лінзами. Вони мають досить агресивний хімічний склад, тому, власне, й ціна така низька.

Вироби на основі гумової пудри часто мають в складі токсичний формальдегід. Тому при виборі такого клею, варто звернути увагу на його склад та відмовитися від продукції с такими складниками.

Найбільш екологічний та зручний варіант – сучасні клеї з цианокрилатом. Вони можуть мати різну консистенцію, густоту, швидкість полімеризації. Тому можна знайти вироби для професіоналів та новачків.

Для оптових закупок більше підходять універсальні продукти, які б підходили алергікам, людям з контактними лінзами та чутливою шкірою. Таким чином майстер може захистити себе від вдихання токсичних речовин в процесі роботи, а також клієнта – від негативної дії цих же складників.

Клей для нарощування вій

Параметри вибору клею для нарощування вій

Обирати правильний продукт набагато легше, якщо знати головні параметри вибору. Окрім того, що необхідно уважно перевіряти склад клею на присутність формальдегіду, технічного вуглецю і т.д., є кілька інших моментів. На них обов’язково варто звертати увагу.

По-перше, важливим параметром є швидкість полімеризації. Чим швидше висихає клей, тим кращі навички повинен мати майстер. Швидкість полімеризації можна дізнатися за маркуванням – А, В, С, тощо. Чим далі буква, тим швидше полімеризується клейкий елемент.

По-друге, необхідно перевіряти параметр стійкості до зовнішніх чинників та термін експлуатації. Існують продукти короткострокової та довгої фіксації, які потрібні для різних цілей. Короткострокові вироби підходять для тренувань, навчання або в тих випадках, коли клієнт хоче недовго походити з нарощеними віями, спробувати таку процедуру чи робить їх лише на період певного свята. Тривалість результату може бути від кількох днів до кількох тижнів.

Клей для нарощування вій

Іще один важливий момент – це стійкість до дії вологи. У будь-якому випадку клієнтам необхідно умиватися щодня. Тому варто перевірити обраний виріб.

По-третє, усі клеї мають різний колір. Існують універсальні прозорі вироби, які підходять усім. Також можна знайти варіанти в чорному чи коричневому кольорі. Засіб з відтінком рідко використовується новачками. Якщо вчасно не помітити його сліди на шкірі, потім видалити їх буде

Також необхідно перевірити виробника та його репутацію. Дуже важливо, щоб це був відомий бренд, який слідкує за своєю репутацією та проводить масштабні дослідження. Хороший виробник завжди має сертифікати якості та розміщає їх на своєму офіційному сайті. Якщо засіб купується в магазині, варто перевірити, чи він оригінальний. Інформацію та параметри перевірки продукції, знову ж таки, можна знайти на офіційному сайті бренду.

Отож, якісний клей – це безпечний засіб, у складі якого немає токсичних речовин. Він має оптимальний період полімеризації, густоту та консистенцію, універсальний колір. Хороша продукція захищена сертифікатами якості та товарним знаком виробника. Вона має адекватні терміни експлуатації.