Візитка – сучасний спосіб справити хороше перше враження на бізнес-партнерів чи потенційних клієнтів. Вона має привертати увагу і одночасно подавати максимально важливу інформацію про вашу компанію. Як зробити так, щоб сама ваша візитна картка зберігалась в гаманці замість того, щоб піти в смітник? Сьогодні ми поділимося з вами секретами створення ідеальної візитки.
Особливості та види візитних карток
Візитка – це обличчя вашого бренду, яке допомагає створити позитивний Імідж та привернути увагу потенційних клієнтів. Вже кілька десятків років обмін візитними картками вважається своєрідним ритуалом і часто є основою бізнес-знайомств.
Сьогодні візитні картки можна зустріти будь-де – їх виготовляють для салонів краси, медичних закладів, спортивних комплексів, служби таксі, магазинів, ремонтних робіт тощо.
Створити візитку можна власноруч або за допомогою досвідчених дизайнерів. Наприклад, замовити друк візиток в типографії Форвард Прінт можна, скориставшись конструктором, який розташований на сайті. Через нього ви можете обрати місце розташування тексту, логотипу тощо.
Дану поліграфічну продукцію можна розділити на декілька категорій:
- Корпоративні чи ділові візитки – такі картки описують сферу діяльності окремої компанії. На них обов'язково потрібно розмістити інформацію стосовно надання послуг чи асортименту товарів, контакти (телефони, адреси, посилання на сайт).
- Персональні. По-іншому їх ще називають особистими. Такі карточки містять інформацію про конкретну людину та служать для знайомства з бізнес-партнерами чи потенційними клієнтами.
- Рекламні візитки – невеликі карточки, які розказують про майбутні події, акційні пропозиції тощо.
Правила оформлення візитки
Як оформити візитку, щоб отримати максимально позитивний результат? Ось 5 основних правил, що допоможуть вам виділитись з натовпу конкурентів та створити стильну, унікальну та інформативну поліграфічну продукцію:
- Використовуйте обидві сторони карточки. Аби донести всю інформацію, одної сторони може бути мало. При цьому не обов’язково перевантажувати текстом візитку з двох її сторін. Так, наприклад, на одній стороні ви можете розташувати перелік послуг, контактні дані (адреси, номери телефонів, посилання на сайті чи сторінки в соцмережах), а на іншій зробити красиве оформлення, помістивши на картку назву й логотип компанії та девіз бренду.
- Не потрібно перевантажувати картку інформацією. Візитка сама по собі – невеликий виріб, тому на ній вміщується обмежена кількість даних. Окрім того лишити вільне місце для того аби інформація сприймалася легше.
- Не використовуйте складних речень. Окрім того, що тексту має бути небагато, він також має бути ще й доволі простим, щоб його легко можна було зрозуміти, читаючи візитку на ходу або в транспорті. Адже навряд чи людина сяде вивчати карточку ввечері за чашкою чаю.
- При створенні дизайну керуйтеся особливостями вашої цільової аудиторії. Вивчіть вік, стать, рід діяльності потенційних клієнтів – так легше буде зрозуміти, який колір використовувати, які шрифти підібрати та як вибудовувати речення. Адже зрозуміло, що тексти для магазину дитячих іграшок та юридичної компанії мають суттєво відрізнятися.
- Якість в усьому. Звертайте увагу на матеріали, з яких виготовляються візитки. Вони мають бути міцними та довговічними. Додатково можна використати ламінування – це дозволить картці зберегти первинний зовнішній вигляд якомога довше. В жодному разі не використовуйте занадто тонкий картон. Адже часто візитки зберігаються в кишенях чи сумках, внаслідок чого можуть помітно пошкодитись. Щільна і міцна поліграфічна продукція підвищує престиж бренду та демонструє вашу серйозність.
Візитки сьогодні вважаються популярним способом комунікації. Їх використовують при знайомстві та з рекламною метою. А все тому, що сучасне обладнання дозволяє експериментувати з зовнішнім виглядом поліграфічної продукції, перетворюючи маленьку карточку в ефективний маркетинговий хід. Дотримуючись усіх перерахованих вище рекомендацій, ви зможете оформити візитку, яка зацікавить потенційних клієнтів та приверне їх увагу до вашої діяльності.