При грамотній організації бізнес з Китаєм – вигідна діяльність, яка обіцяє солідний прибуток. Починаючи свою справу, краще вибирати існуючу модель підприємництва. Якщо є схема, по якій багато підприємців успішно заробляють, значить це хороша і прибуткова ідея. Транспортна компанія "Dolphin Cargo" ділиться порадами, як почати бізнес з Китаєм і налагодити вигідну співпрацю із зарубіжними постачальниками.
1. Перший етап – вибір бізнес-моделі для роботи з Китаєм
У Піднебесній виробляються найрізноманітніші товари, причому купити їх можна за дуже привабливою і вигідною ціною. Перепродуючи продукцію в Україні, можна непогано заробляти. Низька вартість, пряма співпраця – все це дозволяє організувати прибуткову справу, ось тільки як це зробити? Існує ряд моделей, кожна з яких відрізняється деякими особливостями.
Дропшиппінг
Це підходить для тих, хто не має власного капіталу. Як почати бізнес з Китаєм в Україні за допомогою такої схеми? Ви берете гроші у клієнта, замовляєте необхідну річ у зарубіжного продавця, який і відправить її замовнику. Підприємець заробляє на комісії, надаючи посередницькі послуги.
Спільні покупки
Підприємці об'єднуються з метою придбання продукції у виробника. За рахунок оптових поставок, економляться гроші на закупівлю і доставку, яка часто перевищує вартість самого товару. Наприклад, спільно можна придбати партію аксесуарів для смартфонів і реалізовувати їх через соціальні мережі з перспективою запуску власного онлайн магазину.
Продаж оптом
Дана модель чимось нагадує дропшиппінг, тільки тут здійснюється не роздрібна торгівля, а оптова, в результаті чого Ви отримуєте відсоток від продажів. Головне – знайти надійного контрагента. Продаж товарів з Китаю виглядає так: закуповується партія для підприємця з налагодженим бізнесом, який вніс передоплату. Після здійснення угоди Ви отримуєте свою комісію за посередництво.
Інтернет-магазин для роздрібного продажу
Підійде для бізнесменів з певним досвідом у сфері продажів. Необхідний обсяг мінімальних знань: способи залучення інвесторів, планування діяльності, розуміння основних правил розкрутки фірми. На перших етапах можна вести торгівлю в соцмережах або створити простий сайт, почавши малий бізнес. Аналіз попиту, цін, реклама – все це допоможе просунути продукцію.
2. Вибір товару
Як почати товарний бізнес з Китаєм, щоб він був максимально прибутковим? Одним з найважливіших кроків в даному напрямку є пошук відповідного товару. Серед величезного товарного асортименту, який пропонують постачальники з Піднебесної, можна розгубитися. Почніть з того, що користується величезним попитом і що завжди купують, незалежно від сезону і кризових явищ в економіці:
-
Одяг.
-
Взуття.
-
Канцтовари.
-
Товари для дому.
-
Текстильні вироби (постільна білизна та ін.)
-
Автозапчастини.
-
Аксесуари для смартфонів.
-
Популярна техніка і т. д.
Пам'ятайте: товар повинен бути якісним, адже продавши річ сумнівної якості, ви ризикуєте залишитися без покупців, і співпраця з Китаєм виявиться неприбутковою.
3. Підрахунок капіталу для початкових інвестицій
Залежно від того, якими засобами ви володієте, і буде визначатися модель ведення бізнесу. При обмежених фінансових можливостях можна почати з дропшиппінга, адже в цьому випадку не потрібно вкладати гроші, а значить ви нічого не втратите. А при наявності певних ресурсів можна сміливо відкривати інтернет-платформу для перепродажу китайської продукції.
4. Пошук постачальника в Китаї
Тим, хто планує почати бізнес з Китаєм з нуля, можна пошукати контрагентів на китайських сайтах. Існує ряд відомих online ресурсів, де українські підприємці шукають партнерів:
-
Алібаба.
-
Алиэкспресс.
-
Таобао.
-
Динодирект та ін.
Щоб не попастися на вудку шахраїв, слід володіти англійською або китайською мовою, вивчити реальну документацію, детально ознайомитися з відгуками тих, хто вже мав справу з продавцем. Однак навіть такі заходи не завжди гарантують безпеку і збереження ваших грошей. До слова: якщо хочете знайти порядних постачальників, які пропонують якісні товари за прийнятними цінами, краще звернутися за допомогою в спеціалізовані компанії.
5. Закупівля та тестування товару
Якщо ви вже знаєте з чого почати бізнес з Китаєм і знайшли надійного продавця, слід замовити пробну товарну партію для визначення якісних характеристик продукції. Здійснюючи закупівлі, розрахунки за товар краще здійснювати за допомогою платіжної системи PayPal. Якщо продукція не отримана, є можливість повернути гроші.
Dolphin Cargo – надійна транспортна компанія для вигідного бізнесу з Китаєм
Продавати оптом китайські товари в Україні дуже вигідно. Однак щоб успішно працювати в цьому напрямку, знадобиться чималий багаж знань. Dolphin Cargo пропонує допомогу у співпраці із зарубіжними виробниками, пошук надійних постачальників і швидку доставку товарів з Китаю, що допоможе почати бізнес з нуля без ризиків і з мінімальними витратами.