Наприкінці січня компанія Apple представила чергову звітність, підбивши таким чином підсумки першого кварталу 2021 фінансового року. Всупереч складному для світової економіки періоду, компанії вдалося потішити інвесторів рекордно високими показниками. Виручка склала $111,4 млрд, що на більш ніж на 20% перевищує показник за аналогічний період рік тому. Чистий прибуток — $29 млрд. Це на $7 млрд більше, ніж за 1 квартал 2020-го фінансового року.
Станом на 16 лютого 2021 інвестори купують акції Apple по $132 за одиницю.
Амбітні плани
Всупереч тому, що «зірковим» продуктом Apple у 2020-му році стала нова модель iPhone 12 у кількох варіантах, продажі від якої позитивно вплинули на загальну суму виручки, обмежуватися гаджетами компанія не збирається.
Продовжується реалізація обраної стратегії щодо заміни процесорів у ПК та лептопах. Частина моделей вже оснащена не чіпами Intel, а М1 власного виробництва. Вже наприкінці року або на початку наступного користувачів очікує оновлена версія лептопів MacBook Air: вони стануть тоншими, легшими, будуть оснащені магнітними зарядними пристроями MagSafe та працюватимуть на потужних процесорах від Apple.
Редизайн очікує також iMac.
На цьому компанія зупинятися не планує. Ведеться робота над тим, аби у 2022 році випустити шлеми VR у преміум-сегменті, а у 2024 році — безпілотну автівку. Акумулятори, які мають бути потужними та водночас доступними, — власна розробка Apple. Втім організація процесу їх масового виробництва може потребувати залучення додаткових ресурсів.
Новини щодо планів компанії та кроків відносно їх реалізації незмінно відбиваються на котируваннях акцій. Інвесторам варто заручитися підтримкою досвідченого аналітика, аби використовувати такі моменти на свою користь.
Як інвестувати
Українці, які бажають вкласти кошти в акції Apple, мають зробити це через брокера. Це посередник, який забезпечує умови, аби угода між продавцем та покупцем відбулася. Доступ до світових бірж, таких як NASDAQ, де торгуються цінні папери IT-гіганта, відкриває своїм клієнтам холдинг Freedom Finance.
Український підрозділ, компанія «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА», допомагає на кожному етапі:
- надає постійну консультативну підтримку — у кожного клієнта є персональний інвестиційний експерт;
- допомагає відкрити брокерський рахунок — зробити це можна онлайн за лічені хвилини, безкоштовно;
- пропонує послуги депозитарію — зберігає придбані активи, надає звітність за їх станом.
Для тих інвесторів, що мають намір самостійно вибудовувати стратегію поведінки на ринку, максимально швидко реагувати на всі зміни, є спеціальні навчальні програми. Курси та тренінги розраховані на різний рівень — від початкового до експертного.
Аби проводити операції було зручно будь-де та в будь-який час, клієнти «ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА» можуть використовувати додаток Tradernet. Завдяки йому продавати та купувати цінні папери можна просто зі смартфона.