В сучасних комп'ютерних відеоіграх звук - це не менш важливий компонент процесу, ніж графіка або управління. Коли ви граєте в поодинокі ігри - якісні навушники дозволять з головою зануритися в атмосферу віртуального світу. Під час мережевих баталій навушники бренда «ETE», запропоновані на сайті https://ete.ua/catalog/periphery/headphones/ - як артефакт, який дозволить точно зрозуміти джерело звуку та обчислити ворогів раніше, ніж вони вирахують вас, а мікрофон допоможе  скоординувати командні дії.

Звичайно, джерелом звуку може бути й акустична система, однак, це можливо далеко не завжди. До того ж, для отримання порівнянного за якістю та силі впливу звуку від акустичної системи, вам доведеться витратити на порядок більше грошей та сил (акустику мало купити, головне акустично підготувати кімнату). Таким чином, навушники для багатьох гравців стають інструментом не менш важливим, ніж:

  • сама ігрова платформа,
  • якісний монітор,
  • зручні контролери,
  • швидке Інтернет з'єднання.

Якісні навушники - це в першу чергу якісний звук, комфорт та технології, які дійсно можуть допомогти в грі.

Підказки для вибору гарнітури

Одне з найважливіших питань, яке часто упускається - відкрита або закрита конструкція.

Відкрита акустична конструкція дозволяє «дихати» - і драйверам навушників, і вашим вухам. За рахунок першого, відкриті навушники звучать більш натурально і забезпечують кращу по ширині та якості звукову сцену, а за рахунок другого - в них зручніше перебувати під час тривалих сесій, повітря вільно циркулює, голова і вуха менше втомлюються і пітніють. Це кращий вибір, якщо ви будете грати там, де вам не буде заважати навколишній шум, а звук з ваших відкритих навушників не заважатиме оточуючим.

Закриті навушники зазвичай мають більш басовите звучання, в них більше спотворень і резонансів, вуха в них втомляться і спітніють швидше. Зате вони більш універсальні і підійдуть для використання в будь-якій обстановці (в комп'ютерному клубі, офісі або поруч з близькими, зайнятими іншою справою - ні ви, ні вам ніхто не буде заважати).

Ще одне питання - потрібен чи ні об'ємний звук?

У більшості навушників з об'ємним звуком він віртуальний, тобто багатоканальний звук все одно донесуть до ваших вух 2 звичайних динаміка, просто робити вони це будуть змішуючи канали за допомогою різних 3D-улучшайзеров. Хороші стереонавушники дозволять локалізувати джерело звуку в грі не гірше, а може і краще, так що не поспішайте засновувати свій вибір тільки на даній характеристиці.