М'які ортопедичні матраци в більшості людей асоціюються з надзвичайним комфортом і зручністю. Для кого вони будуть корисними, та коли варто зупинити свій вибір саме на таких моделях?

Особливість м'яких матраців — в матеріалах, що створюють мінімальний зворотний тиск. З одного боку, вони формують необхідну підтримку, а з іншого — достатньо прогинаються та делікатно повторюють контури тіла, не заважаючи кровотоку. Найчастіше м'які матраци виготовляють з використанням натурального пінополіуретану — матеріалу з ефектом пам'яті. Також існують комбіновані матраци: в них меморі-шар або латекс знаходиться над незалежними пружинами. Таким чином вдається скорегувати жорсткість і заодно зробити виріб більш доступним за ціною. Кому ж найбільше підходять м’які ортопедичні вироби?

0mXOs8lG5BhHQ1L3OeDcGR9bKlvd6nv8CRRIf0Sv_bYIi2b6qKu4F2e-Qf7brQOlRKTbNaBygnCyciJpObJDnzUF27antzyNHhP-nWUalU9O4xtrSljM6hZ-IkPNoDZDtHygOr90

Людям з вагою менше 55 кг

Дуже невеликий жировий прошарок робить струнких людей більш чутливими до твердих поверхонь. Спальні місця середньої та високої жорсткості недостатньо вигинаються під вагою, завдаючи дискомфорт. Правильно прогнутися, зберігши достатню опору, можуть тільки вироби з м'яких матеріалів. На сайті veneto.ua/matrasy/myagkiy великий вибір моделей і купити м'який матрац можна з гарантією від виробника. Саме таке спальне місце забезпечує найбільш природне, фізіологічне положення хребта у людей з дефіцитом маси тіла.

Літнім людям

Купити м'який матрац варто для людей віком від 55 років і старше. З віком хребет потребує підвищеного комфорту. Всебічна підтримка дає повне розслаблення, дозволяє спині відновитися.

До того ж, у осіб віком понад 50 років істотно підвищується ризик проблем з міжхребцевими дисками. Грижа, защемлення нерву або порушення кровообігу на жорстких поверхнях можуть прогресувати й підвищувати болісні відчуття. Наявність супутніх хронічних захворювань, на які страждають літні люди, також вимагає м'якої поверхні для сну.

Для осіб з проблемним попереком

М'які поверхні прогинаються набагато сильніше у зоні попереку: хребет не провисатиме, оскільки отримає додаткову підтримку. Це важливо, якщо у цьому відділі спостерігаються патологічні зміни. Зменшення болю сприяє поліпшенню якості сну, нормалізується метаболізм в поперековому відділі. Ефективне розслаблення відновлює кровопостачання, попереджає рецидиви та загострення.

Шанувальникам сну на боці

Полюбляєте сон на боці? Оптимальний комфорт та підтримку забезпечить саме м'який матрац. Плечовий пояс, кістки тазу та стегон, торкаючись м'якої поверхні, отримають максимальний комфорт. Рекомендовано обирати моделі середньої жорсткості — якщо ви надаєте перевагу сну на спині, та жорсткі — коли вважаєте за краще відпочивати, лежачи на животі.

Людям з патологіями суглобів і опорно-рухового апарата

Артрити, артрози та інші захворювання суглобів супроводжуються вираженим больовим синдромом, який уві сні може посилюватися через зниження кровообігу. М'яка поверхня ортопедичного матраца ніжно обтікає проблемні ділянки тіла, мінімальний тиск не перешкоджає нормальному постачанню крові. Рідина добре циркулює, що попереджає застійні явища та набряки. М'який матрац при захворюваннях суглобів зменшує біль, покращує загальний стан, дозволяє повноцінно відпочивати без ранкової скутості.

B-GEmAycapWEbIGzKPYU0sS0PS2h7A_1k0VOzhCzLP0aH-4exiROuiOupbDs4sZvmD94yLIx10gGaduaZY-VPGSE5HagGUaMMO6Fd01Ugc5BEbYaTPdlzMV38KBpbbR5riHCI_Vv

Вагітним

Коли жінка виношує дитину, вона особливо чутлива до будь-яких впливів. М'які матраци створюють необхідну підтримку, не тиснуть, не перешкоджають природному току крові. Складно переоцінити вагомість комфорту жінки на останніх місяцях вагітності.

Якщо купувати м'який матрац лише на кілька місяців ви вважаєте недоцільним, виробники пропонують двосторонні моделі з різним ступенем жорсткості, які ви зможете використовувати й після вагітності.

Скорегувати наявний матрац і зробити його більш м'яким допоможе наматрацник або топер.

Людям з низькою фізичною активністю

Якщо ваш відпочинок важко назвати активним, варто зупинитися на м'якому матраці. Він створить необхідний затишок і комфорт, подарує максимальне розслаблення. До того ж на ньому складно відлежати боки або кінцівки. По всій поверхні тіла ви відчуватимете приємне тактильне розслаблення, незалежно від кількості часу, який ви плануєте провести в ліжку.

W-40IYaZ1UhjS5NPhE0i6m8dUDp9a6EgSbP557h7uLgScdlhk5muBeAnEcqNRa5UbNMasZxyuSsXF07bvQbeV-p7ZXXKLnJBPF8F2BplD2qeg0UnTlnFh_3B4GjQuOIQRpN1Wv7e

Прихильникам м'яких матраців

Все люди різні, і кожен має своє уявлення про комфортний сон. Якщо ви не маєте протипоказань і надаєте перевагу м'якій поверхні, такий варіант ортопедичного матраца створено саме для вас.

Обираючи варіант для себе, враховуйте, що не рекомендовано купувати м'який матрац, якщо:

  • на спальне місце припадатиме навантаження більше 90 кг (в цьому випадку спостерігатиметься ефект гамака);
  • на матраці спатимуть люди з великою різницею у вазі;
  • наявні проблеми з поставою або верхніми відділами хребта;
  • ви полюбляєте сон на животі.

Якщо вас не стосуються ці протипоказання, і ви уважно ставитесь до власного комфорту, м'які матраци подарують вам відчуття сну на легкій хмаринці і зроблять ваш відпочинок приємним, повноцінним та затишним.