Популярність кредиток як платіжних інструментів постійно зростає. І щоб задовольняти потреби клієнтів, фінансові установи планомірно розширюють вибір карт. Збільшуються кредитні ліміти, поліпшуються умови обслуговування пластику, поповнюється набір опцій і т.д.

Банківська картка представляє собою універсальний платіжний інструмент. Нею можна оплачувати товари і послуги в інтернеті, а також в супермаркетах, ресторанах та інших закладах з POS-терміналом. Якщо ж користувачеві знадобиться готівка, то отримати її можна за допомогою банкомату.

Особливості переведення в готівку грошових коштів

Перш ніж оформити кредитну картку, потрібно ретельно вивчити умови її використання. При цьому можливості онлайн-розрахунків і зняття грошей в банкоматах заслуговують пріоритетної уваги. У більшості випадків оплата товарів і послуг через термінали здійснюється без комісії. А ось при перерахування коштів на інші карти або їх переведення в готівку часто доводиться платити відсотки. Однак такі умови визначаються індивідуальною політикою діяльності кожного банку.

«Ідеальна кредитка»

Яку ж карту можна вважати найкращою? Ту, яка відповідає наступним параметрам:

  • Великий кредитний ліміт - чим він більше, тим вище фінансові можливості власника пластику.
  • Тривалий пільговий період - його тривалість визначає термін, протягом якого позичальник використовує гроші банку без нарахування відсотків.
  • Безкоштовний випуск та обслуговування картки - при виконанні таких умов клієнт нічого не платить фінустанові за отримання і використання картки.
  • Безпроцентні розрахунки в інтернеті і оплата через POS-термінали - відсутність комісій при транзакціях захищає від зайвих (непотрібних) витрат.
  • Безкоштовне зняття готівки - якщо виконується така умова, переведення коштів у готівку нічого не вартує, що дуже вигідно для користувача, однак є не в усіх фінінститутах.
  • Можливість зняття готівки в банкоматах інших банків - в подібних випадках можливо, і цілком виправдано, виникнення комісій, але сама наявність такої опції є важливою перевагою.
  • Нарахування відсотків на позитивний залишок - якщо клієнт зберігає на карті власні кошти, депозитна функція приносить пасивний дохід.

Функціональність карти багато в чому залежить від того, в рамках якої платіжної системи вона емітована. Найбільш популярні: VISA, MasterCard, Maestro. З ними працюють більшість фінансових установ. І тому якщо ваша карта обслуговується однією з цих платіжних систем, ви зможете не тільки оплачувати послуги через переважна більшість терміналів, але і знімати гроші в банкоматах різних банків.

Якщо ж платіжна система менш поширена (таких налічується десятки, але їх частка на ринку незначна), то і функціональність пластику виявиться обмеженою. Хочете оформити кредитку з великим кредитним лімітом і вигідними умовами використання? Тоді оцініть платіжні інструменти Банку Кредит Дніпро!