Базове фасадне скління в новобудовах виконується з холодного профілю і не здатне підтримувати на лоджії кімнатну температуру взимку. Для більшого комфорту скла в таких будинках змінюють на склопакети, в отворах встановлюють повноцінні ПВХ-вікна. Рішення дозволяє утеплити отвори, заощадити на опаленні та навіть об'єднати лоджію з кімнатою, збільшити житлову площу.

Пройшовши за посиланням https://winmart.com.ua, ви зможете дізнатися все про вибір вікон з ПВХ! Тут вас чекають якісні вікна та надійний монтаж!

Види скління

Тепле. Передбачає монтаж подвійного склопакета, міцної фурнітури, герметизацію отвору. Зазвичай теплі склопакети монтують, коли утеплюють приміщення. Через складність робіт установка теплих вікон коштує дорожче.

Холодне. Такі системи захищають кімнату від пилу, сміття, тепловтрат в міжсезоння. Але вони негерметичні, тому об'єкт не можна використовувати як житловий цілий рік. Тут «кімнатна» температура ледь перевищує вуличну.

Фасадне скління змінюють на утеплене, щоб поліпшити житлові умови, облаштувати лоджію при капітальному ремонті, позбутися від конденсату на вікнах, скоротити витрати на опалення, користуватися більш зручними профілями.

Матеріали для зміни скління з холодного на тепле

Вибираючи комплектуючі, враховуйте їх товщину і якість. Перевірте, щоб у виробів не було зовнішніх дефектів - тріщин, замутнений, відколів. Зазвичай, змінюючи холодні системи на теплі, застосовують:

  • Алюмінієві профілі з термовставкою. Дуже міцні, довговічні, легкі, невимогливі до міцності підстави. Не схильні до розтріскування через температурні стрибкі, корозії. Не бояться вологи, поривчастого вітру. Варто поміняти склопакети в фасадній алюмінії, і приміщення надійно захищене від вуличного шуму, в ньому краще утримується тепло. До недоліків рішення відносять його високу вартість.
  • Пластикові вікна. Мають більшу тепло- і звукоізоляцією. Не вимагають додаткової обробки, фарбування, спеціального догляду. Вони зручні в експлуатації, недорого коштують. Зазвичай домовласники замовляють подвійні склопакети. З ними теплозахист досить надійний, витрати на віконний монтаж порівняно невисокі. Недолік пластикового скління - його велика вага. Встановлювати ПВХ-профіль допускається на бетонну, кам'яну або посилену підставу.