Левоміцетин сильнодіючий антисептична речовина. Препарат має широку дію, спрямовану на придушення запальних процесів. Широко використовується в фарамакалогіі, виробництві мазей і косметичній індустрії.

В основі препарату активна речовина сукцинат натрій. Це солі знищують грамнегативні і грампозитивні мікроорганізми. Завдяки тому, що препарат містить сукцинат, проявляє виражену бактеріостатичну дію, а натрій забезпечує бактерицидний ефект.

Правила використання левоміцетину у ветеринарії

Левоміцетин не слід призначати тваринам з відомою алергією на препарат або вагітним тваринам. Його також не слід призначати дуже молодим тваринам або тим, хто страждає аномальним кістковим мозком, печінковою або нирковою недостатністю, або нерегенеративного анемією.

На сайті https://www.systopt.com.ua/item-levomitsetyn-farm пропонують придбати левоміцетин оптом і дрібним оптом. Речовина поставляється в об'ємних контейнерах, готовою до розфасовці або додаткової обробки.

Хоча ці ліки можуть бути придатним для використання як собаками, так і кішками за призначенням ветеринара, кішки можуть бути більш сприйнятливими до виникнення побічних реакцій, і тому, можливо, буде потрібно більш пильне спостереження.

У рідкісних випадках левоміцетин може спричинювати апластичну анемію, тому дуже важливо ретельно мити руки після давання цих ліків.

Можливі побічні ефекти і лікарські взаємодії

Левоміцетин може викликати побічні ефекти у деяких пацієнтів-тварин, найбільш частими з яких є блювота, діарея і відсутність апетиту. Якщо препарат вводити в високих дозах протягом тривалого періоду, можуть розвинутися діскразіі крові; це стан найчастіше зустрічається у кішок.

Левоміцетин також може взаємодіяти з іншими ліками, які можуть приймати хворі тварини. Цей препарат не слід призначати одночасно з фенобарбіталом, примидоном, тилозин, фенітоїном, циклофосфамідом або іншими антибіотиками, такими як амоксицилін, кліндаміцин або еритроміцин. Левоміцетин також може заважати вакцинації.

Терапевтичні показання і дози

Левоміцетин використовується для лікування як системних, так і місцевих інфекцій. Сальмонельоз і сепсис були особливими показаннями, але використання хлорамфеніколу скоротилося через відсутність доступного, комерційно доступного, схваленого препарату. Левоміцетин схвалений для лікування респіраторних захворювань великої рогатої худоби.