Більших відомих успішних компаній витрачають шалені кошти для створення свого неповторного фірмового стилю. Корпоративні кольори, унікальні логотипи, різноманітна рекламна продукція в єдиному стилі https://gagarinstudio.com.ua/ua/razrabotka_logotipov - на все щорічно закладаються великі бюджети. Що це таке - фірмовий стиль?
Перш за все, це відмінна особливість компанії від інших, її аутентична ідентифікація. за допомогою графічних зображень можна створити позитивний імідж компанії. Фірмовий стиль дозволяє компанії виділятися серед конкурентів, допомагає споживачам ідентифікувати той чи інший товар.
Серед головних завдань фірмового стилю слід назвати наступні:
- привернення уваги до товару чи послуги;
- підвищення впізнаваності компанії;
- зміцнення довіри споживачів;
- захист від підробок;
- збільшення ефективності рекламних кампаній.
Тож фірмовий стиль є одним з найважливіших елементів успішності роботи будь-якої компанії. При чому як в короткотривалій, так і довготривалій перспективі. Розробка власного фірмового стилю дозволяє створювати позитивну репутацію, виділятися на фоні конкурентів та залучити нових клієнтів. З його допомогою можна продемонструвати свою індивідуальність, зобразити усі позитивні якості товару чи послуги. Проте фірмовий стиль - це не лише правильно розроблений логотип, а ще багато інших факторів.
З чого складається фірмовий стиль?
Для того, що створити ідеальний та унікальний фірмовий стиль слід, в першу чергу використовувати ключові елементи. Серед них:
1. Логотип - це найголовніший елемент будь-якої рекламної кампанії. Він має бути унікальним, при цьому простим та таким, що легко запам’ятовується. Крім того, логотип має виглядати однаково на будь-якій рекламній продукції, будь-то блокнот чи чашка;
2. Корпоративні кольори - краще використовувати не більше трьох кольорів.В деяких випадків слід уникати яскравих барв. Обираючи кольорове оформлення слід пам’ятати який вплив той чи інший колір має на людину. Наприклад, червоний може викликати агресію;
3. Фірмові шрифти - можуть бути різними для логотипа, реклами в Інтернеті та друкованих матеріалів, але мають об’єднуватися за тими чи іншими ознаками. Також слід зважати на те, що, наприклад, рукописні шрифти символізують відкритість та приязність, але в той самий час можуть погано друкуватися на деяких поверхнях. Тож обираючи той чи інший необхідно обирати ті., що добре читаються, а також гармонійно поєднуються з логотипом та іншими зображеннями, шрифтами.