Готуючись до зустрічі Нового року ви часто не знаєте, чому віддати перевагу - лісовій красуні, або її рукотворному аналогу. У штучної ялинки є ряд переваг - вона дозволяє і свято традиційно відзначити, і не губити при цьому молоде деревце. Якщо купити сосну штучну, пропоновану інтернет магазином на сайті https://rattwood.com/shop/shtuchni-yalynky/shtuchni-sosny/, то вона прослужить вам багато років, протягом яких не доведеться витрачатися на покупку головного новорічного атрибуту.
Для того, щоб свята не були затьмарені неприємними подіями, до вибору «лісової» красуні варто підійти відповідально.
Ось кілька рекомендацій, яких варто дотримуватися при покупці:
1. Ялинка повинна бути виконана з вогнестійких та екологічно чистих матеріалів. Ця інформація повинна міститися в документації на виріб. Зверніть увагу на те, що згідно із законом штучні ялинки не підлягають обов'язковій сертифікації та декларуванню. Тобто, висновок, що підтверджує безпеку для здоров'я штучної ялинки, виробник може не отримувати. У деяких випадках цей товар проходить сертифікацію за ініціативою продавця. У будь-якому випадку, краще купувати виріб, що має відповідний документ, що підтверджує його безпеку.
2. Приділіть особливу увагу запаху ялинкової конструкції. Якщо він різкий і неприємний, купувати цей виріб, однозначно, не варто. Ряд матеріалів, з яких виконані дешеві і не дуже якісні ялинки, виділяють такі летючі хімічні речовини, як фенол і формальдегід. У житлових приміщеннях це може відбуватися при нагріванні штучної хвої, наприклад, від лампочок включеної гірлянди і навіть просто при кімнатній температурі. Ці речовини, накопичуючись в приміщенні, викликають у людей головний біль, легке запаморочення, відчуття втоми і нездужання. В ідеалі штучна ялинка взагалі не повинна нічим пахнути.
3. Про якість виконання штучної ялинки, яке безпосередньо пов'язане з її безпекою, каже також стан хвої. У якісної ялинки хвоя тримається міцно навіть тоді, коли ви проводите по ній рукою в різних напрямках. Можна злегка потягнути на себе пучок голок. Вони не повинні відриватися, а їх кінці - колотися. Краще, якщо штучні голки не приминаються після того, як ви їх затиснете в кулаку. А злегка нахилені гілки пружинять, намагаючись зайняти колишнє положення. Дріт, до якої кріпляться гілочки, не повинен бути оголеним. Також дуже важливо, щоб підставка під ялинку була міцною та стійкою. Особливо це важливо, якщо ялинка вища півтора метрів.