Час сну – надзвичайно важлива частина життя будь-якої людини та підлітків у тому числі. У цей час відбувається відновлення життєвих сил, формування стійкої психіки, зміцнення опорно-рухової системи. Тому дитина має спати на зручному спальному місці. Меблеві салони та інтернет-магазини пропонують величезний вибір ліжок. У цій статті ви знайдете докладні рекомендації щодо того, як вибрати ліжко для підлітка.
Односпальні ліжка Львів в широкому асортименті представлені на сайті інтернет-магазину drimka.com!
Основні критерії вибору ліжка для підлітка
Починаючи вибір ліжка для підлітка, потрібно уточнити необхідні вимоги. У цьому питанні не можна орієнтуватися лише на зовнішній вигляд виробу та свій смак. Важливими критеріями є такі:
- Функціональність - конструкція, окрім безпосередньо спального місця, може бути оснащена ящиками для білизни, комодом, вбудованою шафкою або столом. Меблеві трансформери значно економлять місце в кімнаті.
- Безпека – дотримання всіх вимог безпеки є життєво важливим. Необхідно купувати меблі, що мають сертифікати якості. Краще, якщо предмети меблів матимуть трохи закруглені кути. Особливо ретельно перевірте стан фурнітури.
- Гарантійні зобов'язання - купуйте меблі у виробника, що має позитивну репутацію на ринку і гарантує 2-5 років на свою продукцію.
- Міцність - з якісних показників цей, мабуть, найважливіший. При виборі необхідно враховувати, що хлопці швидко додають у зростанні та вазі, відповідно, довжина ліжка має бути розрахована на виріст.
- Дизайн та колір теж відіграють роль для нормального психологічного стану підлітка, його переваги потрібно врахувати при виборі моделі. Ліжко за кольором та дизайном повинне відповідати решті предметів у спальні.
- Габарити. Зазвичай довжина ліжка для підлітків не перевищує 1,9 м. Якщо в сім'ї все високого зросту, то краще придбати модель завдовжки 2 м. Ширина односпальних ліжок зазвичай 0,8-0,9 м, але якщо є бажання, можна вибрати модель із шириною 1,6м.
- Форма - здебільшого зупиняються на моделях прямокутної форми, але для дівочої спальні можна вибрати щось незвичайне, наприклад, кругле ліжко.
Можливо, для деяких батьків буде сюрпризом дізнатися, що їхня дитина має власну думку щодо обстановки у своїй кімнаті. Щоб надалі це не переросло у конфлікт, необхідно поговорити з підлітком та вислухати його побажання. Насправді процес облаштування кімнати для вашої дитини, що дорослішає, можна перетворити на захоплюючу справу для всієї родини.