Найбільш звичний для всіх нас варіант корпусних меблів у вітальню – це меблева стінка. І рідко хто задумується, що сама по собі меблева стінка – це комплект меблів. Бо вона складається з набору елементів/модулів, кожен із яких виконує певні функції.

Так у складі меблевої стінки зазвичай є ТВ-тумба, іноді бувають шафа для одягу, якісь полиці, але основа стінки складається з вітрин: настінних або підлогових. Так ось, давайте розбиратися разом, якими бувають вітрини у вітальню.

Мені не потрібна магазинна вітрина

Саме так зазвичай обурюються ті, хто тільки-но починає пошук вітрин в Інтернеті. Справді, скляні шафи в магазинах та ресторанах також називаються вітринами. І якщо ви не уточните критерії свого пошуку, то в результатах у вас, швидше за все, виявляться сайти з продажу торгового обладнання.

Тому спробуйте пошукати потрібні вам меблеві елементи, додаючи в пошук слова «Вітальні» або «зали»: наприклад, «вітрина в вітальню» або «вітрини в зал».

Які бувають вітрини?

Вітрина у вітальню – знаковий елемент статусу її власників. Звучить трохи помпезно, але подивимося, що це означає. Така вітрина – це шафа, в якій або тільки фасади виготовлені з прозорого скла, або бічні стінки також.

Така шафа у вітальню жодним чином не призначена просто для зберігання речей. Адже, погодьтесь, у цьому випадку набагато зручнішою буде закрита з усіх боків глухими фасадами шафа. Ні, один із самих декоративних елементів меблювання призначений саме для демонстрації посуду, колекцій, просто цікавих предметів.

Якщо вітрина призначена для зберігання «святкового» посуду – під цим розуміється все, що завгодно, від святкових сервізів та кришталевих келихів до антикварних порцеляни та фаянсу – його часто називають сервантом у зал.

Серванти у вітальню

Повертаючись до вітрин, відзначимо, що в залежності від кількості дверей розрізняють однодверні, дводверні, тридверні і чотиридверні вітрини. Ще один окремий сегмент - кутова вітрина, призначена для розташування в кутку кімнати.

Вітрини зазвичай є максимально відкритими для перегляду. І фасади, і боковини у них зі скла. А ось якщо ви хочете більш закритий варіант, шукайте сервант або шафу для посуду у вітальню.

У таких сервантах у вітальню чи шафах для посуду нижня частина зазвичай закрита глухими фасадами і служить для зберігання посуду, скатертин і серветок, а верхні секції засклені. Більшість моделей, особливо це характерно для шаф для посуду в зал, мають у верхній частині задню стінку з дзеркала, щоб максимально підкреслити красу посуду, що виставляється.

Щоб підібрати найкраще рішення для своєї вітальні, потрібно побачити усі можливі моделі. Пропонуємо переглянути меблі у вітальню (меблеві стінки, вітрини, комоди та ТВ-тумби) в нашому каталозі https://style-comfort.com.ua/uk/category/stenka-v-gostinuyu.