У господарстві завжди знадобиться сітка овочева https://llc-fintrade.com/katalog/setki-dlya-ovoshej або ПП-мішки. Купуючи для своїх потреб таку тару, завчасно треба подумати про спосіб її закриття після наповнення. Розглянемо, які є сітки та мішки за конструкцією.

Овочеві сітки

Їх використовують для фасування овочів та фруктів. Сітки легкі та компактні, приймають будь-яку форму в міру заповнення, а через отвори проникає свіже повітря.

Які бувають

  1. Із однією зав'язкою зверху. Такий пакувальний матеріал дуже зручний та дає нагоду економити, використовуючи сітку багаторазово. Зав'язка не пошкоджується під час відкриття, нею просто закривати тару повторно. У розпрямленому вигляді така сітка має форму прямокутника. Уздовж неї немає швів, проте нижня частина (дно) скріплюється. Протилежна до неї сторона, тобто вверх, має горловину. Саме ця ширина фіксується зав'язкою.
  2. Із зав'язкою внизу та ручкою нагорі. Цей варіант сітки зручніший за попередній, оскільки має ручки для перенесення. Однак посилені ручки не єдина відмінність між ними. Нижня частина тари не цілісна. Дно не зшите, а відкривається та закривається міцною зав'язкою. Через нього завантажуються фрукти й овочів. Їх у будь-який момент можна дістати та знов закрити.
  3. Рукав. Овочева сітка такого типу виготовляється у рулонах. Вона цільна, що дає змогу створювати тару будь-якої довжини. Матеріал рівномірно намотаний на котушку, тому його зручно відрізати вручну чи за допомогою спеціальних машин. Проте відсутність швів є своєрідним недоліком такої сітки. Обидва кінці потрібно самостійно надійно фіксувати, наприклад, зав'язати міцною стрічкою.

Поліпропіленові мішки

Деякі речі, особливо сипучі, сортують, перевозять та зберігають у тарах, що значно більше ізолюють їх від навколишнього середовища. Наприклад, для затарювання цементу, добрив, вапна, кормів для тварин, борошна, цукру, та іншої сировини використовують мішки поліпропіленові https://llc-fintrade.com/katalog/meshki-polipropilenovye. Вони мають достатню вантажність, дно міцно зшите. 

Способи закрити ПП-мішки

Аби закрити стандартні поліпропіленові мішки використовують:

  1. Одноразові пломби-затяжки. Якщо зафіксувати так мішок, то відкрити його можна тільки ножицями. 
  2. Зав’язки. Завдяки їм мішок можна багаторазово закривати та відкривати.
  3. Мішкозашивну машинку. Це досить клопітка робота. Кожного разу після відкриття такого мішка його потрібно зшивати знову. Для цього верх тари підгинається, туди вставляється шнур, після чого верх прошивається.

Існують також ПП-мішки з клапаном. Він зберігає продукцію від прокидання, заповнюється вручну та на автоматизованих лініях. Клапан може автоматично закриватися після заповнення мішка.

"Джерело: llc-fintrade.com"