У сучасному світі, коли всі відчувають гостру нестачу часу, стійкий манікюр, який можна носити кілька тижнів – не просто чергова модна тенденція, а справжній порятунок. Адже в такий спосіб можна не лише заощадити гроші, а й заощадити час. При цьому, щоб нігті мали гарний вигляд, а покриття залишалося стійким і не стало непридатним лише через кілька днів, слід враховувати деякі особливості гель лаків. Основна з них полягає в тому, що для стабільного покриття доведеться наносити його в три шари або, як це ще називають, трифазним методом. База і топ для гель лаку – являються двома важливими складовими фінального успіху.
Навіщо наносити базовий шар під гель-лак
Першим етапом створення якісного манікюру з використанням гель-лаку є нанесення прозорого та густого базового шару. За допомогою бази під гель-лак виконується вирівнювання поверхні нігтя. Таким чином поверхня готується до наступного кроку – нанесення покриття, яке буде гладким та стійким. Крім здійснення функції зчеплення покриття з нігтьовою пластиною, база оберігає поверхню нігтя від впливу ненатурального складу гель-лаку, виконує згладжування лусочок нігтів.
База – це лише перший шар. Після того, як її наносять, його потрібно закріпити. Для цього зазвичай використовують ультрафіолетові лампи. Та деякі експерти віддають перевагу світлодіодним лампам. Тільки після того, як майстер буде впевнений у тому, що база затверділа, він перейде до наступного кроку – нанесення лаку.
Слід враховувати, що нанесення базового шару виконується на попередньо оброблену нігтьову поверхню. Для цього пластину зачищають бафом та за допомогою клінсеру чистять від жиру. Для підготовки нігтьової пластинки також застосовують праймер для надійнішого зчеплення основи з нігтиком.
Базу потрібно наносити під гель-лак для того, щоб забезпечити якісне зчеплення нігтьової пластинки з лаком. Також ця речовина захищає від попадання пігменту всередину нігтьової пластини. Таким чином можна успішно відновити архітектуру нігтьової пластини, повернути їй первісний природний вигляд. На оброблений базою ніготь гель-лак накладається більш гладким і рівним шаром, в результаті його поверхня набуває глянсового блиску. Остаточним етапом створення манікюру є використання топу та його висушування. При цьому, щоби все пройшло успішно, слід використовувати тільки якісні матеріали. Продукція Kodi Professional чудово підійде для того, щоб зробити якісний манікюр.
Особливості нанесення топу на гель-лак
Топ є фінішним покриттям нігтя. Він наноситься на останньому етапі виконання манікюру. Після нанесення покриття нігті необхідно помістити в ультрафіолетову лампу для висушування і через дві хвилини обробити кремом або олією. Це потрібно для того, щоб не пересушити шкіру в області нігтьової пластини.
Гель-лак не можна наносити поверх топу. Також на фінішному покриті не можна малювати. Його поверхня повинна бути рівною, без горбків, і якщо щось раптом потрапило на пензлик або ніготь, то рекомендується змити топ і нанести його заново. Якщо цього не зробити, то нігтик матиме неохайний вигляд або манікюр може бути зіпсований, якщо на нього потрапить вода або побутова хімія.
Не можна забувати про запечатування нігтя, для чого необхідно пензликом провести по кінчику нігтика і накласти трошки топа на його внутрішній стороні. Таким чином, даний шар на краю нігтя забезпечує тривале збереження манікюру. Важливу роль грає нанесення топового шару на краєчки нігтя біля кутикули. Адже без топу за кілька днів непокритий гель-лак біля країв потріскається.