Один з доступних та ефективних методів у боротьбі з целюлітом – LPG масаж. Він корисний для краси та здоров'я всього тіла. Регулярні сеанси масажу сприяють збереженню підтягнутої фігури без зусиль. Апарат поєднує в собі вакуумну дію та вібромасаж.

Які проблеми вирішує LPG масаж

Ряд проблем із тілом та фігурою можна виправити завдяки LPG апарату.

Целюліт. Локальне збільшення жирових клітин безпосередньо пов'язане з порушенням мікроциркуляції у тканинах. В результаті між жировими клітинами утворюється фіброз. На сеансі LPG масажу зменшується кількість жиру в тканинах, покращується стан усередині клітин, відбувається їхнє оздоровлення. Як наслідок, проблемні зони підтягуються, тіло стає стрункішим, відбувається довгоочікуване схуднення.

В'ялість. Завдяки LPG масажу тіло виглядає як за регулярних занять спортом. М'язи приходять у тонус, шкіра стає підтягнутою. Відновлюється кровообіг, у тілі з'являється легкість та енергія.

Розтяжки. LPG масаж  ефективно бореться зі стріями, які є результатом розтягування шкіри під час гормональних стрибків. Пацієнти зазначають, що за кілька сеансів розтяжки значно зменшуються і навіть зникають.

Сухість. За рахунок оздоровлення глибоко в тканинах зникає сухість шкірного покриву. Стан епідермісу у рази покращується.

LPG масаж допомагає у боротьбі із зайвою вагою, набряками, в'ялістю шкіри, кардинально змінюючи стан тканин. Процедура не викликає дискомфорту, а результат видно вже через 2-3 сеанси.

Як працює LPG масаж

Ефективність вакуумно-роликового масажу  досягається за рахунок стимулювання процесів метаболізму у жирових клітинах. Поліпшення мікроциркуляції призводить до кращого відтоку лімфи – у результаті процедури розсмоктуються навіть щільні жирові відкладення. У тканинах активізується вироблення колагену та еластану, що позитивно впливає на пружність шкіри.

Підвищується насичення крові киснем, що призводить до прискорення метаболізму у тканинах. Посилюється приплив артеріальної крові, а відтік венозної крові покращується.

Зовнішні зміни пов'язані із внутрішніми, тому пацієнти помічають підвищення еластичності шкіри, її тургору. Активуються регенераційні процеси у тканинах.

LPG масаж чудово працює в області стегон, боків, живота.

Протипоказання до LPG масажу

Як і будь-яка процедура, масаж LPG має ряд протипоказань, пов'язаних зі специфікою апаратного методу. Так під час процедури істотно посилюється кровообіг, що можна порівняти з хорошим фізичним навантаженням. Протипоказаннями до проведення процедури є:

  • варикозне розширення вен, флебіт та тромболебіт;
  • наявність вірусних та бактеріальних запалень;
  • загострення хронічних захворювань;
  • відхилення в ендокринній системі;
  • онкологічні утворення, а також невуси, гемангіоми та ін. новоутворення, що височіють над поверхнею шкіри

Потенційний ризик від LPG масажу обов'язково слід обговорити з лікарем-косметологом, який візьме до уваги всі наявні відхилення в організмі, проведе огляд у рамках консультації. Важливо, щоб процедуру LPG масажу проводив кваліфікований спеціаліст.