Початківцям спортсменам важливо запам'ятати, що нові навантаження потребують зміни складу раціону харчування. Важливо, щоб нове меню було багате на вітаміни і мікроелементи. Бренд Вансітон пропонує широкий вибір вітамінів, добавок для здоров'я та спорту!

У людини, яка починає інтенсивно займатися спортом, адаптація до активних систематичних навантажень проходить поступово. Залежно від цілей спортивних занять у раціоні харчування можуть переважати різні продукти, його склад визначається з урахуванням рівня обміну речовин, кількості м'язової та жирової мас тіла, інтенсивності фізичних навантажень.

Не слід забувати про індивідуальні особливості та конкретні умови занять спортом.

Бажаєте купити вітаміни для спортсменів за вигідною ціною? У такому разі вам варто ознайомитися з пропозицією інтернет-магазину vansiton.ua!

Необхідні компоненти раціону

Важливо пам'ятати, що і тим, хто займається спортом, і тим, хто веде малоактивний спосіб життя, потрібні білки, вуглеводи, жири, мінерали та вітаміни, хоча й у різних пропорціях. Повне вилучення з раціону деяких складових (наприклад, жирів) може завдати шкоди здоров'ю.

Тренування та харчування: основні помилки спортсменів-початківців

Деякі спортсмени-початківці в гонитві за швидкими результатами прагнуть швидко схуднути або набрати м'язову масу різко змінюють раціон свого харчування. Рясне харчування може призводити до збільшення м'язів, а жирового прошарку, недостатнє харчування — до зменшення м'язової маси за збереження жирових відкладень. А все тому, що організм «вирішує», що настав голод, скорочує витрати енергії і намагається відкладати в запас за будь-якої зручної нагоди.

Раціон повинен містити продукти з усіх основних груп: зернові, рибу, м'ясо, яйця, овочі, фрукти, жири, молочні продукти.

До раціону спортсмена повинні входити вітаміни Цитрулін та мінерали.

Вітаміни та мінерали в раціоні харчування спортсмена

Різні види спорту та пов'язані з ними фізичні навантаження визначають різні вітамінні та мінеральні комплекси, які мають бути в раціоні харчування.

Наприклад, людина, яка займається силовими видами спорту, розвиває витривалість і силу потребує вітамінів групи В, вітаміну РР, аскорбінової кислоти.

Для певних видів спорту передбачені стандарти та вагові категорії. Іноді спортсменам необхідно досить швидко скинути зайву вагу (наприклад, перед змаганнями). Для цього під наглядом лікаря спортсмен переходить на дієту зі зниженим вмістом калорій.

Для того, щоб обмеження в харчуванні не позначилися на здоров'ї, потрібно приймати полівітамінні препарати. Наприклад, вітамін С сприяє виробленню ферментів, що у розщепленні жирів.