Існуючі способи лікування аутизму в основному є комплексом педагогічних заходів. Фактично це спеціальне навчання дитини. Її вчать розмовляти, виконувати певні дії, вбудовуватись у соціум. Перед тим як розпочати терапію, батьки дитини повинні усвідомлювати мету лікування.

Дізнатися все про лікування аутизму за допомогою стовбурових клітин ви можете за посиланням https://goodcells.com/likuvannya/autysm!

У ранньому дитинстві вони хочуть, щоб малюк добре поводився за столом, самостійно відвідував туалет, не проявляв агресію і не вимагав постійної присутності дорослого. У міру дорослішання потреби батьків змінюються: вони хочуть, щоб дитина здобула освіту, вбудовалась у соціум і адаптувалася до навколишнього світу. При цьому потреби самого пацієнта часто суперечать бажанням батьків: аутисти не особливо прагнуть впровадження в соціум, їх мало цікавить соціальний статус, хоча вони і можуть досягати вражаючих результатів у деяких професіях.

Ще однією проблемою залишається недостатньо висока ефективність заходів, що проводяться. Щоби методи лікування працювали, їх доводиться застосовувати постійно, роками. Але не всі батьки мають достатню кількість коштів і часу, щоб забезпечити безперервне лікування своєму малюкові. Можливо, незабаром проблема аутизму буде вирішена якщо не повністю, то частково. Все частіше у клініках Європи застосовують стовбурові клітини. Цікавить лікування аутизму - клітинна терапія? Більше інформації про це шукайте на сайті goodcells.com!

Клітинна терапія від Good Cells дозволяє досягти вражаючих результатів лише за кілька процедур. Таке лікування не вимагає від батьків постійної присутності та відмови від звичного способу життя. Воно дає довгострокові результати та підвищує ефективність подальших педагогічних та психотерапевтичних заходів. Таке лікування є найбільш фізіологічним.

Це не просто «дресирування» дитини в надії, що її поведінка стане прийнятною для батьків. Стовбурові клітини відновлюють пошкоджені ділянки мозку та нормалізують імунні процеси у центральній нервовій системі. Тому поведінка дитини та її соціальні навички починають розвиватися природним чином. Такий розвиток не суперечить бажанням та устремлінням самого пацієнта, не викликає у нього дискомфорту та негативних реакцій у відповідь на спроби навчання. Передбачається сприятливий вплив стовбурових клітин на клінічний перебіг аутизму за рахунок нормалізації імунного профілю пацієнта та виділення факторів росту, що стимулюють регенерацію тканин.