Ви маєте в руках повідомлення про підключення завтра гігабітного інтернету та сподіваєтесь на те, що тепер будете царювати онлайн. Але все не так, як гадалося. Виявилось, що швидкість майже така як і раніше, хоча майстри компанії запевняють – ми все зробили правильно і навіть демонструють якість інтернету на своєму обладнанні, завантаженням великого файлу за лічені секунди. Дійсно, окрім власне підключення до швидкісної мережі, треба зробити декілька простих речей, без яких омріяний інтернет на швидкості 1 Гбіт/с залишиться лише у мріях.

Компанія «Лінком» безкоштовно проконсультує як встановити вдома чи в офісі гігабітний інтернет у місті Львів. Спеціалісти компанії мають великий досвід роботи, все необхідне сучасне обладнання та навички налаштування будь-яких пристроїв для використання найпотужнішої за швидкістю, мережі.

Взагалі, для того, щоб скористатись перевагами гігабітного інтернету варто виконати всього три умови:

  • мати відповідний роутер;
  • забезпечити комп’ютер чи ноутбук новою операційною системою та програмним забезпеченням;
  • встановити на комп’ютері мережеву карту із показником передачі даних 1 Гбіт/с.

Спочатку оглянемо мережу і роботу роутера.

Роутер має бути на 1 Гбіт/с

Доступ до інтернет-з’єднання має забезпечити роутер, який має здатність передавати сигнал 1 Гбіт/с. Варто пересвідчитись, що мова йде саме про гігіабітний зв’язок, а не сумарну швидкість кількох каналів чи будь-які інші рекламно-маркетингові рішення виробників. Адже це суттєво впливає на результат і вартість обладнання. Але якщо роутер старий і н емає функції гігабітного зв’язку, то треба купувати новий.

Мережева карта – це дуже важливо

Однак і це не всі клопоти. Мережева карта, що приймає сигнал по провіднику теж має відповідати цим вимогам. Її технологія роботи дещо відрізняється і тому має підтримувати систему передачі на швидкості 1 Гбіт/с. Якщо цього немає, то на виході ви матимете доступ до швидкісного зв’язку, але скористатись ним не зможете. Спеціалісти компанії Лінком можуть допомогти у налагоджені мережі, що має сертифіковане обладнання і гарантовані показники для стабільного швидкісного інтернету.

Останній штрих: операційна система

Практично всі користувачі вже мають у розпорядженні сучасне програмне забезпечення. Але є і ті, хто без проблем користується стареньким ноутбуком чи десктопом де ще встановлена операційна система середини двохтисячних. Маємо їх засмутити. Якщо версія система має щось нижче, ніж Windows 7 або відповідник для Mac чи Лінукс-систем, то з’єднання не відбудеться. Погодити роботу системи та «заліза» для використання величезної швидкості буде практично неможливо. Вся хитрість у драйверах чи як кажуть спеціалісти, спеціальних програмах, що створюють взаємодію між приладом та програмним забезпеченням.

Якщо всі ці підготовчі роботи виконані або ви доручили їх зробити спеціалістам, тоді ви матимете найшвидший інтернет та високу якість роботи в онлайн-мережі.