Одні люди займаються самостійним очищенням каналізаційних труб, інші довіряють цю неприємну, але важливу справу спеціалістам. Аварійно Сервісна Компанія пропонує цю послугу всім жителям Київської області. Майстри запевняють, що викачка вигрібних ям має проводитись 1 раз на 7-30 днів, в залежності від частоти користування та типу будинку, або підприємства. Така процедура обов’язкова для тих приміщень, які не з’єднані з центральною каналізацією міста.
Як відбувається процес очищення
Компанія пропонує 2 види відкачування вигрібних ям: за допомогою старої перевіреної асенізаторської техніки, або з залученням активних препаратів. Перший спосіб доцільний при великій кількості нечистот, які потрібно нейтралізувати. Другий метод очищення наразі дуже популярний. За допомогою бактерій, які є в препараті вдається розчепити відходи. В кінці процедури залишається тільки рідина, яку можна спустити у відкритий грунт. Засоби не принесуть шкоди довкіллю та людям, запах також невідчутний.
Щоб очистити яму від осаду і мулу, робітники Аварійно Сервісної Компанії застосовують вакуумний насос (або мулосос), який переносить відходи у спеціальну цистерну. Спочатку забруднення розмивається водою, а потім викачується звичайним способом.
Які деталі слід обговорити з виконавцем, перед початком робіт
До того, як спеціаліст прибуде на місце та почне проводити процедуру вилучення відходів, рекомендується йому повідомити про:
- Місцезнаходження об’єкта. Щоб техніку можна було безперешкодно підвезти до ями, треба підготувати територію та очистити шлях.
- Розмір споруди. При заповненні заявки, слід вказати об’єм ями.
- Тип резервуара. Спеціаліст має знати завчасно, звідки потрібно буде відкачувати відходи.
Ця інформація дасть можливість робітнику краще підготуватися до виконання замовлення та обрати правильний вид відкачування відходів.
В якому разі потрібно провести викачку і скільки це коштує
Команда спеціалістів Аварійно Сервісної Компанії займається очищенням різноманітних жироуловлювачів, септиків, басейнів, каналізацій та ін. Замовляти послугу слід, дивлячись на об’єм резервуару та швидкість його заповнення. Наприклад, в тому випадку, якщо каналізація регулярно заповнюється відходами з усієї будівлі, протягом року, то очищувати її бажано 1 раз на місяць. Ціна на послугу залежить від об’єму резервуару, необхідності додаткового обладнання, типу відходів, місцезнаходження об’єкта.