Полички манікюрних салонів завжди заставлені десятками, а то й сотнями гель-лаків. Рівними рядами стоять покриття різних кольорів та відтінків, бази, топи. Вже давно помічено, що настрій клієнта залежить від можливості вибору та здібності майстра здивувати. У такій ситуації новачкам дуже складно конкурувати з великими нейл-студіями та майстрами зі стажем.
Але якщо правильно підійти до вибору матеріалів, їх закупівля обійдеться дешевше, набір кольорів здивує не менше, ніж у салоні, а потік клієнтів швидко окупить вкладення.
Стійкість та ніскість
У середньому гелевий манікюр носиться близько трьох тижнів, залежно від цього, як швидко відростає нігтьова пластина. Але деякі дівчата ходять із одним манікюром до 4 тижнів. Головне, щоб покриття не тьмяніло, не тріскалося і не відшаровувалося. Майстер-початківець може порахувати, що тим довше тримається гель-лак, тим рідше приходить клієнт. Але варто сказати, що він буде задоволений і порадить вас своїм знайомим.
Якщо ви не готові витрачати великі суми на імпортні лаки, але хочете працювати з якісним продуктом, зверніть увагу на українські бренди Adore Professional та Milano.
Легкість зняття
Якісне покриття – це не тільки задоволений клієнт, а й задоволений майстер, якому працювати з цим покриттям. Так як зняття - перша дія, з якого починається сеанс у майстра манікюру, важливо, щоб воно проходило легко і швидко. Найчастіше видалення старого манікюру використовується фреза, яка зчищає шари лаку. І що легше він знімається, то простіше працювати з нігтьової пластиною далі. Тому перед покупкою читайте відгуки про гель-лаки, які залишають професіонали.
Палітра відтінків та ефектів
Якщо у вас обмежений бюджет, і ви не можете скуповувати відразу всі кольори та відтінки, рішення є. По-перше, проаналізуйте запити клієнтів своїх та клієнтів ваших колег. Подивіться, які найчастіше нейл-арти виставляють майстри у своїх соціальних мережах. Зберіть палітру на основі проведеного аналізу.
По-друге, підготуйте базові рішення, які точно матимуть попит:
- 3-4 відтінки червоного, від класичного червоного до глибокого бордо;
- кілька нюдових баз, вони особливо актуальні у шанувальниць стриманого стилю;
- яскраві кольори (синій, зелений, фіолетовий та ін.) – тут важливо вибрати їх від одного бренду та в одній палітрі, щоб відтінки поєднувалися між собою по глибині та щільності;
- оригінальні рішення (металік, котяче око).
- 4-5 кольорів, які зараз у тренді.
Створюючи свою колекцію, вибирайте лаки однакові за якістю та стійкістю. Пам'ятайте, що лакоподібна шкарпетка впливає на ваш імідж як майстра.
Щільність покриття
Щільність гель-лаку не дорівнює його якості. Це скоріше візуальний показник. Покриття може бути напівпрозорим, а може повністю зафарбовувати нігтьову пластику з одного шару. У вашому арсеналі повинні бути різні варіанти густини: для легкого покриття, камуфлювання, створення малюнків.
База та топ
Витрати на якісний гель-лак можуть бути марними при покупці дешевої основи та фінішу. Завдання бази для гель-лаку – вирівняти нігтьову пластину, створити всі умови для того, щоб лак ліг правильно, еластично, показав колір та протримався на нігтях потрібний час. Топ закріплює виконану роботу, забезпечує носіння, може додавати мерехтіння, матовий ефект або глянсовість.
Склад та гіпоалергенність покриття
Від багатьох дівчат можна почути, що вони відмовляють собі у гелевому манікюрі через алергію на гель-лак. Найчастіше організм реагує на формальдегіди та пластифікатори. Тому краще вибирати бренди, які не використовують у своєму складі ці компоненти. До списку небажаних компонентів можна також віднести толуол, камфору, ксилол, трифенілфосфат.
Правильні склади можна знайти у лінійках лаків українських виробників Adore Professional та Milano. Але пам'ятайте, що якщо у клієнтки раніше вже були алергічні реакції, навіть найбезпечніший продукт краще протестувати для початку на одному нігті.
Об'єм флакона та пензлик
Об'єм лаків, баз та топів може становити від 5 до 50 мл. Найчастіше майстри купують матеріали у баночках 8-10 мл. Їх вистачає на довгий час, і вони встигають витратитись до закінчення терміну придатності. Непопулярні відтінки можна брати у меншій кількості. Те саме стосується і популярних трендових кольорів. Не купуйте їх у великих обсягах, оскільки мода дуже мінлива.
Що стосується пензлика, вибирайте її, виходячи зі своїх переваг. Вона має бути зручною та приємною для роботи. Додатково придбайте тонкі пензлики для акуратного розподілу покриття, корекції поверхні нігтя та малюнків.
Які кольори краще купити цієї осені?
Сьогодні актуальні теплі осінні кольори гель-лаків. Цегляний, охра, кавовий, гірчичний – точно не залишать байдужими ваших відвідувачів. Також у моді спокійні сіро-блакитні відтінки, бірюза, теплий зелений.
Слідуючи за трендами, не забувайте про побажання клієнтів, спробуйте відчути їхній настрій та запропонувати гармонійний манікюр!