Незважаючи на високу популярність відео та картинок в інтернеті, все ж таки текст ще не помер. І щоб правильно передати свою думку в блозі або в коментарі, важливо не тільки грамотно скласти речення, але й оформити їх у зручну для читача форму.
Розкажемо про те, як зробити текст більш сприятливим для читача та як за допомогою сервісу Onlineservicetools.com зробити закреслений текст.
Як урізноманітнити текст у соцмережах: абзаци, списки, закреслення
Попри існуючу думку, текст у соцмережах ближче до розмовної мови, ніж до епістолярного жанру. Тому одна із ознак гарного тексту: його легкість. Читач не повинен запинатися через складні, громіздкі конструкції. Це означає, що не потрібно писати речення довжиною в абзац і бажано намагатися не виносити багато тексту в дужки.
Може здатись, що ці обмеження вбивають творчий порив автора написати все, що він знає, а також не залишає місце сарказму та іронії. Але насправді ці правила допомагають не лише читачеві, а й самому авторові краще продумати свої фрази.
Щоб текст став читабельним, також важливо правильно його оформити. Наш мозок любить структуровані та чіткі форми. Тому замість суцільного полотна потоку думок потрібно не забути розділити текст на абзаци. Переліки можна оформити списком.
Також можна додати невеликих акцентів, які допоможуть читачеві зчитувати інтонацію та настрій автора. Це може бути курсив, виділення жирним, підкреслення чи закреслення слів. І якщо частину цих функцій легко зробити самому, то для закреслення може знадобитися допомога спеціальних сервісів.
Перевага генератора закресленого тексту
Безкоштовний сервіс Strikethrough text generator на базі сайту Onlineservicetools.com працює кількома мовами, що дуже зручно при веденні мультимовного блогу або кількох блогів різними мовами.
Не потрібно прописувати закреслення в коді або натискати цілу комбінацію клавіш. Достатньо вставити текст у поле, натиснути кнопку «Закреслити» і сервіс автоматично зробить потрібні маніпуляції.
Отриманий перекреслений текст відразу збережеться в буфер обміну, тому його можна вставляти без форматування у свій блог, повідомлення, пост чи коментар у соцмережах. Такий текст однаково виглядатиме на різних платформах — в інстаграм, фейсбуці, твіттері і т.д. Тобто не потрібно підганяти потрібну фразу у різних програмах.