Ніхто не може уявити свій побут без електроенергії. Лампочка – перше, що приходить на думку, коли ми говоримо про штучне освітлення. Це предмет, без якого неможливо уявити життя, побут, роботу… А завдяки новим технологіям та прогресу, ми маємо можливість використовувати електролампочки різного розміру, дизайну, виду, функціоналу, принципу роботи. За потреби можна регулювати силу яскравості, відтінки, тобто, створювати собі освітлення для роботи, розваг чи відпочинку. І варто зауважити, що розмір даних виробів на сьогоднішній день має не настільки велике значення, адже навіть невеличка компактна лампочка може якісно освітлювати достатньо велике приміщення. У нашому магазині серед широкого асортименту кожен може підібрати сучасні лампочки для якісного освітлення свого помешкання.

Обираємо правильні лампочки

Перш ніж замовляти лампочки у інтернет-магазині, варто спочатку визначитись з тим, для якого приміщення (спальня, робочий кабінет, офіс, зала, зовнішнє освітлення) і які функції вона повинна виконувати. Адже кожен вид даного товару має свої особливості і технічні характеристики. Сьогодні найбільш популярними серед покупців є наступні типи виробів:

  1. Галогенні лампочки. Вони світяться за рахунок розжарювання вольфрамової спіралі, що розміщена у колбі, заповненій спеціальним газом. Середній термін використання такого виробу – 2 тис. – 4 тис. годин. Такі лампи бувають низьковольтними ( 6В-24В) і високовольтними (110В – 240В).
  2. Світлодіодні (з високим рівнем енергоефективності). LED-лампочки (як їх ще називають) мають широкий спектр застосування і найкраще з усіх перелічених типів витримують перепади напруги. Служити такий виріб може аж до 50 тис. годин, а споживати електроенергії у 7-9 разів менше, ніж лампа розжарювання.
  3. Лампи розжарювання – найдешевший елемент освітлення з найпростішим принципом роботи, який не змінюється уже близько століття. Лампочка має металевий цоколь, колбу, заповнену газом, де розміщена нитка розжарювання та електрод. Головний недолік – низький рівень світловіддачі (від 5 до 10 %);
  4. Лінійні, U-образні та компактні люмінесцентні лампочки. Вони поділяються на елементи високого тиску (використовуються для освітлення зовні) та низького ( для приміщень). Назва товару походить від люмінофору – спеціального внутрішнього шару, який завдяки створеному електромагнітному полю починає світитися.

Це далеко не весь перелік типів елементів штучного освітлення, який ви можете замовити у нашому магазині. Але попередньо варто проконсультуватися з спеціалістом, аби підібрати правильний варіант.

Форма колби і тип цоколя

Колба – це ємність, де розміщене безпосередньо джерело світла. Вона повинна мати спеціальне маркування, яке складається з великої літери та цифри. Літера вказує на форму колби, а цифра. На її діаметр. Наприклад, «А» – грушоподібна колба, «С» – свічкоподібна, «Т» – трубчата.

Цоколь виконує функцію кріплення елементу у патроні і тим самим підключає її до електричного струму. Цоколі також бувають різних видів: різьбові (Е), штирьові (G), софітні (S). Після маркованої літери ставиться цифра, що позначатиме діаметр цоколя. Наприклад, Е14 вказує на різьбовий вид цоколя з діаметром у 14 мм.