Стрімкий розвиток сфери виробництва електромобілів у Китаї викликав попит на авто різного класу та цінової категорії, зокрема й на преміальні моделі. Останні випускають здебільшого для внутрішнього ринку, однак їх можливо купити на аукціонах з доставкою в Україну. Головне – знайти посередника, що добре орієнтується в специфіці таких угод, надає супровід при перевезенні авто з Китаю та їх розмитненні. Для цього достатньо звернутися до компанії Bex Auto.
Переваги китайських електрокарів люкс-класу
Преміальні електроавтомобілі створюються з ретельним дотриманням концепції економії ресурсів, розумного споживання, екологічності та комфортності експлуатації в будь-яких умовах. Це машини, що за якістю збірки не поступаються конкурентам із США, Європи, Японії та Південної Кореї. Їх використання виключає шкідливі викиди в атмосферу, а покращена технічна комплектація дає впевненість і безпеку на дорозі.
NIO ES6
NIO ES6 – електрокросовер преміального сегмента від молодого, але амбітного бренду. Фірмова «фішка» виробника – оренда акумуляторів, що при сплаті щомісячного внеску $240 дає можливість замінити батарею на будь-якій станції Nio Power, а не витрачати час на очікування зарядки. У Китаї кількість таких станцій постійно зростає, а з 2021 року вони стали доступними й власникам електрокарів NIO в Європі.
Переваги NIO ES6:
- максимальна швидкість – 200 км/год;
- середній розмір (4,85х1,96х1,758 м), що забезпечує маневреність у місті;
- кілька варіантів містких та довговічних батарей (70 кВт, 84 кВт, 100 кВт);
- великий запас ходу – 470, 510 чи 610 км залежно від встановленої АКБ;
- потужний двигун на 160 або 240 кВт, що розганяє авто до 100 км/год за 4,7 сек.;
- гарантія від виробника на весь експлуатаційний період.
Внутрішня «начинка» NIO ES6 – сучасна електроніка з автопілотом другого рівня та помічником NOMI, що допомагає водію керувати системами.
Hongqi E-HS9
Hongqi E-HS9 – люксовий електрокросовер компанії FAW, назва якого у перекладі означає «червоний прапор». Донедавна авто випускались лише для внутрішнього ринку, більше того – виключно для китайської політичної верхівки. Багато оглядачів авторинку називають автомобіль електричним китайським Rolls-Royce, оскільки референсом при його розробці дійсно послужив Rolls-Royce Cullinan. Це закономірно, враховуючи, що автором дизайну став Джайлс Тейлор – колишній шеф-дизайнер Rolls-Royce.
Переваги Hongqi E-HS9:
- повний привід;
- великий пакет систем безпеки та контролю руху;
- декілька варіантів двигунів потужністю від 435 до 551 к. с.;
- потужна акумуляторна батарея на 92,4 кВт, що дає запас ходу 500-600 км.
Габарити кросовера (5,209х2,01х1,731 м) відрізняють його від звичних компактних китайських електрокарів, надаючи статечного та поважного вигляду. У планах FAW – випуск покращеної версії з далекобійністю 690 км за циклом NEDC.
BYD Han
BYD Han – електричний седан, що позиціонується виробником як один із головних конкурентів Tesla Model 3. Це стильне авто, розраховане на європейський ринок.
Переваги BYD Han:
- максимальна швидкість – 185 км/год;
- запас ходу – до 605 км залежно від батареї (65 або 76,8 кВт);
- потужний двигун на 222 к. с., що розганяє машину до 100 км/год за 3,9 сек.;
- літій-залізо-фосфатні АКБ Blade Battery з підвищеною на 50% енергомісткістю;
- система Bosch IPB з гальмівним шляхом лише 32,8 м на швидкості 100 км/год.
BYD Han максимально комфортний у повсякденній експлуатації завдяки безключовому доступу, зручному салону «під шкіру», електроприводу дзеркал, клімат- та круїз-контролю.