Готуємось до теплого сезону

Літо все ближче, а це означає, що настав час розчохляти похідне спорядження і готуватися до відпочинку на лоні природи. Адже якщо ви хочете щось складніше, ніж виїзд до найближчого озера на шашлики, то без такого спорядження вам не обійтися. Тож зараз ми розповімо вам, що саме варто брати із собою. І навіть наведемо конкретні приклади того, які моделі варто буде пошукати в розділі «все для кемпінгу» якогось хорошого інтернет-магазині туризму, наприклад – Skif Outdoor.

Термосумки

Більш корисні саме любителям шашлику, але і більш серйозним туристам теж знадобляться. Все ж таки носити з собою продукти по жарі без такої сумки - досить ризикова справа. Щодо конкретних прикладів, звернути увагу можна на такі моделі.

  • Бюджетний варіант – термосумка Skif Outdoor Chiller S. Досить компактна, щоб поміщатися в рюкзаку, розрахована на 10 літрів, досить ефективно утримує температуру. Плюс це продукт від вітчизняного виробника, який ще й досить приємно виглядає. Та й коштує така сумка не дуже дорого – порядку 500 грн.
  • Середній ціновий сегмент – Tatonka Cooler Bag L. Термосумка від відомого бренду туристичного спорядження Tatonka. Більш містка (25 літрів), зручніша і міцніша. Ще й температуру тримає ефективніше за рахунок комбінації пінополіетилену і алюмінієвої фольги. Шкода тільки коштує вона значно дорожча за попередній варіант – близько 2 тисяч грн. Але для спорядження, яке ви зможете використовувати багато років – це не так уже й страшно.

Кемпінгові меблі

Сидіти, звичайно ж, можна і на колодах, підклавши під себе сідушку або каремат, але сучасні складні туристичні стільці на порядок зручніші. Так що якщо ви подорожуєте на авто і не так обмежені за вагою та кількістю спорядження, зверніть увагу на наступні моделі.

  • Бюджетний варіант – Skif Outdoor Breeze. Коштує десь у районі 1000 грн., місця займає небагато, важить приблизно 3 кг, а за рахунок використання сталевих труб та тканини Oxford 600, витримує навантаження до 110 кг. Ще й з підлокітниками, так що сидіти в ньому буде набагато зручніше, ніж у більш простих та дешевих моделях.
  • Середній ціновий сегмент – Brain Recliner High Back. Коштує трохи менше ніж 5 тисяч. Теж вітчизняний виробник, тільки і матеріали кращі, і дизайн більш опрацьований, і є можливість установки на складних поверхнях. І, звичайно, теж є підлокітники. Ось тільки важить таке туристичне крісло приблизно 7 кг, тому возити його з собою краще на авто.

меблі для кемпінгу

Туристичний газовий пальник

Згідно з вимогами пожежної безпеки, розводити багаття в багатьох лісах на території України забороняється поза спеціально обладнаними для цього місцями. Отже, доведеться використовувати для приготування їжі туристичні газові пальники. З одного боку – це плюс, оскільки вони ефективніші та краще нагрівають посуд. З іншого боку – великий мінус, бо «не ті відчуття». Але оскільки такі пальники туристу стануть у нагоді в будь-якому випадку, рекомендуємо вам звернути увагу на наступні варіанти.

  • Бюджетний варіант – Skif Outdoor Gerra II. Коштує в районі 600 грн, працює від газового балона з цанговим з'єднанням, оснащений додатковим вітрозахистом. Варіант простий, зручний та доступний. Жаль тільки, не дуже ефективний, проте за свої гроші - цілком робочий.
  • Середній ціновий сегмент – BRS 10. Коштує від 1200 грн, міцніший, потужніший та стійкіший. Працює від балона з різьбовим з'єднанням, спокійно переносить низьку температуру. Ще й універсальний – на ньому можна нагрівати практично будь-який туристичний посуд.

Туристичний посуд

Так, він важча, ніж одноразові виделки та тарілки, але набагато зручніше та приємніше у використанні. А якщо вас турбує, що його потім мити доведеться – сучасні моделі спеціально забезпечують покриттям, яке легко відмивається від залишків їжі. Що стосується конкретних моделей, то придивитися варто до наступних моделей.

  • Бюджетний варіант – Skif Outdoor Fuzz Set M. Коштує трохи більше 1200 грн, зате в нього входить все необхідне для приготування – невеликий чайник, каструля та сковорода. Виготовлено все з анодованого алюмінію, тому важить мало, та й з міцністю проблем немає. Плюс все дуже компактно складається та оснащено складними ручками. Що стосується індивідуального посуду, то його доведеться докупити окремо, можна навіть від тих самих Skif Outdoor.
  • Середній ціновий сегмент – набір пікніку Acropolis СДП-1. Тут є все, що може знадобитися для приготування та прийому їжі для 6 осіб. Навіть компактна дошка для нарізування та холодовий елемент! Ще й майже усе з нержавіючої сталі, так що про міцність вам точно турбуватися не доведеться. Плюс окрема міцна та зручна сумка для перенесення. Тож навіть ціна трохи більше 5 тисяч навіть якось бентежити перестає.

посуд для кемпінгу

Придбання

Не сумніваємося, що досвідчені туристи вже мають усе, що може знадобитися для літнього кемпінгу. А от початківцям і тим, хто хоче розширити свій «арсенал», варто звернутися в інтернет-магазин «Skif Outdoor».

У нас ви знайдете все для кемпінгу, що взагалі може вам знадобитися. Ще й у всіх можливих цінових категоріях. А щоб вам простіше було в цьому різноманітті зорієнтуватися, зверніться до наших фахівців - і вони підкажуть вам, що саме потрібно буде докупити, виходячи з ваших потреб та можливостей. Отже, якщо ви шукаєте гарне туристичне спорядження – сміливо звертайтесь до нас. Чекаємо на Вас!