Багато компаній розпочинають зараз активну підготовку до осіннього виставкового сезону. У цей період, маркетологи та керівника підприємств підбирають перспективні для участі виставки щоб презентувати там свою продукцію. Зазвичай, компанії покладають великі надії на участь у таких подіях з виставковими стендами, та вбачають в них чудовий спосіб популяризації власного бренду і отримання нових клієнтів. Оскільки дані заходи є надзвичайно важливими та затратними по бюджету, розглянемо ТОП 3 секрети від експертів виставкової галузі, які допоможуть учасникам оформити свої виставкові стенди максимально ефективно.

Фото: виставковий стенд carshe.com

1. Завчасно розпочніть підготовку виставкового стенду та сформулюйте детальне технічне завдання

Перший і, здавалося б, доволі очевидний секрет – це заздалегідь розпочати підготовку до участі у виставці. Однак, як свідчать забудовники виставкових стендів, добра половина клієнтів цим фактором нехтує. Варто розуміти, що почавши підготовку за три тижні до заходу, ви навряд чи зможете отримати від організаторів перспективне, «прохідне» місце у виставковому залі та якісно оформити свій виставковий стенд.

Ми рекомендуємо розпочати підготовчі роботи мінімум за три місяці, а краще за півроку. Так у вас буде можливість забронювати найкраще місце, якісно спланувати свою роботу та розробити ефективний виставковий стенд, обравши надійного підрядника.

Щоб забудовник виставкових стендів створив проект, який ідеально підходитиме під ваші цілі – сформулюйте для нього максимально докладне технічне завдання. Тобто у брифі варто вказати не лише цінності компанії та корпоративний стиль, а й надати якомога більше конкретики. Наприклад, скільки у вас планується експонатів та яке обладнання потрібне для їх презентації (подіуми, вітрини тощо), скільки повинно бути переговорних зон, який об’єм підсобного приміщення потрібен, яка кількість людей працюватиме за рецепцією і т.д.

2. Оберіть надійного забудовника виставкових стендів

Правильно підібраний виконавець візьме на себе левову частку турбот по оформленню виставкового стенду. Він врахує усі ваші побажання при розробці проекту та дасть фахові рекомендації по облаштуванню стенда.

При виборі забудовники, перш за все, зверніть увагу на його порт фоліо виконаних робіт. Якщо воно масштабне і сповнене виставкових стендів з унікальним дизайном, який вам до душі – можна домовлятися про зустріч.

Обов’язково познайомтеся з командою з якою будете безпосередньо контактувати під час підготовки стенду - як правило це менеджер проекту і дизайнер. Важливо, щоб вам було комфортно при спілкуванні з цими людьми, бо це запорука успішної спільної роботи по проекту.

Також ви можете відвідати один монтаж даної команди на виставковому центрі і подивитися на них за роботою. Це дасть змогу зробити висновки про злагодженість роботи монтажної бригади та їхню якість виконання оздоблення виставкових стендів.

3. Створіть унікальний дизайн виставкового стенду

На виставці дуже важливо привернути увагу до своєї продукції якомога більшої кількості відвідувачів, які згодом можуть стати вашими постійними клієнтами. Для цього ми рекомендуємо створити унікальний дизайн виставкового стенду, який з першого погляду викликатиме жвавий інтерес у людей та надовго їм запам’ятається.

Фото: виставковий стенд carshe.com

Обраний вами професійний забудовник обов’язково сам створить концепцію ексклюзивного стенду, що привертатиме увагу. Однак дамо і тут кілька рекомендацій:

  • Використовуйте на стенді об’ємні логотипи з підсвіткою та лайтбокси. Вони яскраво виглядають та придають преміальності вашому бренду.
  • Встановіть на стенді телевізори чи led екрани для демонстрації відео. Окрім практичної функції презентації компанії і її товарів та послуг, ці мультимедійні елементи постійним рухом на екрані притягують увагу відвідувачів.
  • Придумайте на стенді якісь активності, що затримуватимуть потоки людей біля вашого місця. Це можуть бути ігрові зони інкорпоровані в дизайн стенду, розіграші, цікаві тестування вашої продукції тощо.
  • Якщо дозволяє бюджет і стилістика компанії створіть дизайн стенду з нестандартними архітектурними формами. Він буде вигідно вирізнятися на фоні прямокутних «коробочок» ваших сусідів.
  • Подумайте над декоративними елементами. Навіть якщо бюджет не дозволяє вам побудувати ексклюзивний стенд з дивовижними формами – ви завжди можете зробити стандартну конструкцію цікавою за допомогою декору.

Дотримуючись цих трьох базових принципів оформлення виставкових стендів ви зробите їх ефективними. Сподіваємося, що осінній виставковий сезон, який наближається, принесе вашій компанії багато нових клієнтів та замовлень.