Накопиченням мокротиння у бронхах супроводжується велика кількість захворювань, зокрема бронхіти, пневмонії, гострі респіраторні хвороби тощо. Для полегшення симптомів та швидкого одужання важливо стимулювати виведення мокроти. З цією метою застосовують різні медикаментозні засоби, що дозволяє звільнити дихальні шляхи.
Чому накопичується мокрота
Мокрота може утворюватися в бронхах за різних обставин, серед яких виокремлюють:
- Інфекційні захворювання. Вірусні або бактеріальні ураження організму спричиняють надмірне накопичення мокротиння.
- Хронічні хвороби дихальних шляхів. Накопичення мокроти стає частим явищем для астматиків, людей із хронічними обструктивними захворюваннями легень.
- Куріння. Через подразнення легень тютюновим димом може накопичуватися мокрота.
- Екологія. Дихальні шляхи можуть подразнюватися хімічними речовинами, пилом та іншими забрудненнями, що знаходяться у повітрі.
- Алергія. Вони також спричиняють утворення мокроти.
Різні потенційні фактори призводять до надмірного накопичення мокроти та утруднення дихання. У цій ситуації важливо швидко відреагувати, звернутися до лікаря для призначення ефективного лікувального плану. У каталозі аптеки АНЦ https://anc.ua/ можна придбати різні лікувальні засоби для боротьби з накопиченим мокротинням. Краще робити це за призначенням лікаря.
Що допоможе вивести мокроту
Мокротиння може довго виходити з бронхів за відсутності лікування. Важливо стимулювати відхаркування використанням різних медикаментозних засобів. Активно застосовуються муколітики, засоби на основі натуральних відхаркувальних екстрактів та інші препарати. Серед ефективних муколітичних засобів можна виокремити льодяники Бронхо веда: https://anc.ua/product/bronkho-veda. Вони працюють на основі активного компонента сапонін гліциризину. Речовина робить мокротиння більш продуктивним та активізує його виведення. Ефективність препарату базується виключно на натуральних рослинних екстрактах, які не шкодять організму. Серед них можна виділити базилік, імбир, корицю, перцеву м’яту. Льодяники випускаються в різноманітних смаках і формах. Перед початком приймання ліків обов’язково слід навідатися до лікаря та проконсультуватися з ним. Ретельна діагностика допоможе встановити точну причину накопичення мокроти та розробити відповідний терапевтичний план. При цьому самолікування не є гарним виходом із ситуації, адже різні фактори секреції мокротиння потребують різних стратегій.