Надання багатьох послуг, особливо інформативного характеру, поступово переходить до мережі. Державні службовці надають інформацію, оформляють документи та надсилають витяги громадянам через застосунки чи спеціальні платформи. Тому спеціалісти у сфері права теж скористалися можливістю зробити свої послуги доступнішими для більшої кількості людей.

В інтернеті знайдеться безкоштовний юрист онлайн та адвокатські послуги з подальшою оплатою. Які ще моменти потрібно знати про фахівців, що працюють онлайн, розповідаємо далі в матеріалі.

Як це працює

Юридична консультація онлайн працює за тим же принципом, що й офлайн, але з деякими перевагами:

  1. Швидкість доступу до консультації. Якщо на фізичну зустріч потрібно записуватися заздалегідь, особливо в популярних фірмах, онлайн-зустріч організувати набагато простіше. Адже ні вам, ні правнику не потрібно нікуди їхати — тільки мати з собою ноутбук з доступом в інтернет.
  2. Вартість такої консультації зазвичай нижча. Вона не охоплює оренду приміщення, комунальні послуги тощо.
  3. Якість підготовки до зустрічі не знижується через формат її проведення. Правник так само готується, може паралельно відкрити потрібні портали та джерела інформації, реагувати на нові запитання від клієнта в реальному часі.

Сконтактувати між собою можна через відеозв’язок, скориставшись функціоналом Zoom, Google Meet, Skype, Telegram та інших месенджерів чи програм.

Відразу наголосіть на тому, що ви зацікавлені саме в безкоштовній консультації, уточніть, чи має компанія можливість її надати.

Де записатися на безплатну онлайн-консультацію

Найпростіший спосіб — зайти на сайт юридичної компанії, зателефонувати чи написати в онлайн-чат на самому сайті та одразу обговорити можливість надання послуг у мережі без зустрічей в реальному житті.

Ще один варіант — скористатися платформою з пошуку юристів, які надають консультації переважно онлайн. В профілі такого спеціаліста будуть:

  • фото, ПІБ;
  • інформація про вищу освіту, наявність наукового ступеня, кількість років досвіду, сферу права, на якій спеціалізується особа;
  • відгуки інших клієнтів, кількість вдало завершених справ та їхні характеристики.

Це все допоможе зробити виважений вибір на користь конкретного спеціаліста. Перш ніж записуватися на повноцінну консультацію, можна надіслати декільком юристам приватне повідомлення — і на основі первинного листування вже вибрати когось.